Logo Crossweb

Junior Webdeveloper (WordPress)

Dodano: 2 tygodnie temu

Podstawowe informacje

Firma:

COMARCH

Typ: full-stack
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: umowa o pracę

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
WordPress
Mile widziane:
HTML
CSS

inne wymagania

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz tworzyć wysoko skalowalne rozwiązania webowe? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji wszystko.pl poszukujemy Junior WebDevelopera. Jeśli nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniami z których będzie korzystać milion lub więcej użytkowników!

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

•       Wykształcenie wyższe
       Dobra, komercyjna znajomość CMS WordPress (min. 1 rok doświadczenia w zarządzianiu CMS)
•       Znajomość:

   o    podstaw HTML i CSS
   o    wytycznych Google dla webmasterów
   o    tematów i zagadnień on-site SEO

•       Dobra organizacja czasu pracy, staranność i dokładność
       Język angielski na poziomie komunikatywnym
•       Dodatkowym atutem będzie znajomość:

   o    pryncypiów UI/UX
   o    zasad bezpieczeństwa serwisów www opartych o WordPress
   o    technicznych aspektów SEO
   o    narzędzi: Yoast SEO, Sitebulb, HotJar, Senuto, Surfer, Ahrefs, Google Optimize

TWOJE ZADANIA

       Zarządzanie treściami na stronach www
       Optymalizowanie istniejących treści pod wyszukiwarki zgodnie z obraną strategią SEO
•       Tworzenie nowych podstron w oparciu o istniejące szablony i widgety
       Współpraca z zespołem backend developerów oraz zespołem marketingu

DLA CIEBIE

       Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
       Elastyczne godziny pracy
       Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
•       Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
       Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
       Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

czytaj więcej»
#krakow#web developer##wordpress