Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Młodszy inżynier uczenia maszynowego (AI/ML)

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Inne
Poziom: junior

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Python

praca

Metodyka pracy: Scrum
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Python

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Interesujesz się AI i Machine Learningiem? Chcesz rozwijać się w tym kierunku? Masz doświadczenie w programowaniu w Python? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do nas jako Inżynier uczenia maszynowego i podejmij nowe wyzwania! Pracujemy przy projektach opartych na sztucznej inteligencji, które wykorzystując robotyzację i automatyzację procesów wspierają branżę telekomunikacyjną. PROFIL PRACOWNIKA
  • Doświadczenie w programowaniu w Python
  • Znajomość:
    • metod uczenia maszynowego 1-2 lata, mile widziany student 4-5 roku
    • algorytmów i struktur danych związanych z Machine Learning
    • bibliotek: pandas, numpy, sklearn, plus przynajmniej jedna z (xgboost, pytorch, tensorflow (keras się liczy), lightgbm, jax)
    • podstaw ML: uczenie nadzorowane, nienadzorowane, problemy regresji, klasyfikacji, modeli prostych (regresja liniowa, logistyczna) i umiejętność trenowania i ewaluowania modeli złożonych (ensemble drzewiaste (xgboost, lgbm) oraz sieci neuronowe)
  • Wiedza z zakresu przetwarzania danych
  • Chęć nauki i rozwiązywania innych problemów z obszaru ML, MLops, Data science oraz development
  • Wysokie zaangażowanie, proaktywność w podejmowaniu działań
  • Mile widziane:
    • wiedza z zakresu baz danych oraz znajomość SQL
    • dobra znajomość tematyki Deep Learning
    • wiedza z zakresu Natural Language Processing
    • znajomość cyklu życia modelu ML w procesie produkcyjnym
    • znajomość technologii i metod wizualizacji danych
TWOJE ZADANIA
  • Prace badawczo-rozwojowe i eksperymentalne z zakresu Sztucznej Inteligencji i Uczenia Maszynowego
  • Projektowanie, testowanie, wdrażanie i utrzymywanie produktów opartych na modelach predykcyjnych, uczenia maszynowego oraz innych technikach analitycznych
  • Praca z językiem programowania Python w zakresie budowy algorytmów uczenia maszynowego
  • Śledzenie najnowszych trendów branżowych w obszarze Machine Learning/Artificial Intelligence
  • Współpraca z zespołami projektowymi
DLA CIEBIE
  • Międzynarodowe projekty w środowisku zaangażowanych ludzi oparte na wymianie wiedzy – wsparcie doświadczonych specjalistów w okresie wdrożenia
  • Zdobycie wiedzy merytorycznej na temat tworzenia profesjonalnego oprogramowania dla dużych operatorów telekomunikacyjnych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
czytaj więcej»
##MachineLearning##AI##python
Rekrutacja online