Przejdź do serwisu Crossweb
en

Młodszy programista Java/Scala w Telco BSS

Firma:

Comarch

Typ: backend
Poziom: junior
Dodano: 2 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Rzeszów, Warszawa

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

Główne: Java, JavaScript, Scala

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Java
JavaScript
Scala

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Jeżeli jesteś pasjonatem nowych technologii, chcesz rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie telekomunikacji oraz lubisz pracę zespołową – ta oferta jest dla Ciebie. Operatorzy Telco mają coraz większy wpływ na życia przeciętnego człowieka, a my dostarczamy kluczowe dla nich rozwiązania systemy BSS (Business Support Systems). Dołącz do nas i spraw, aby te systemy były jeszcze lepsze. Pracuj w nowoczesnych technologiach, podnieś swoje kwalifikacje, zobacz z bliska jak wyglądają systemy dostarczane dla dużych operatorów Telco z całego świata i rozwijaj się razem z nami.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Absolwent lub w trakcie studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (rozumiemy że nie każdy wszystko potrafi od razu)
  • Umiejętność:
    • analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
    • programowania w jednym z języków: Scala, Java
  • Znajomość:
    • środowiska programistycznego Intellij IDEA lub Eclipse
    • systemu kontroli wersji GIT
    • podstaw relacyjnych baz danych oraz języka SQL
    • podstawowej obsługi systemów UNIX/Linux – podstawowe polecenia konsoli
  • Mile widziana znajomość: ElasticSearch, RabbitMQ, Apache Camel, Karaf, Akka, Akka Streams, Docker, Kubernetes, Gradle
  • Mile widziane doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Język angielski na komunikatywnym poziomie
  • Otwartość na wyzwania
  • Komunikatywność

TWOJE ZADANIA

  • Uczestnictwo w procesie produkcji oprogramowania w ramach zespołu R&D
  • Stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview
  • Tworzenie testów jednostkowych, komponentowych oraz end-to-end
  • Dokumentowanie swojej pracy
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, specjalistami, testerami, devopsami we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania
  • Praca z technologiami oraz narzędziami: Akka, Akka Streams, Kafka, RabbitMQ, ElasticSearch, Kibana, Docker, Kubernetes, Gradle, Karaf, Apache Camel
  • Praca z wykorzystaniem GitLab oraz Jira
  • Praca nad rozwiązaniami znajdującymi się w chmurze

DLA CIEBIE

  • Praca przy strategicznym i bardzo dużym systemie dla operatorów telekomunikacyjnych rozsianych po całym świecie
  • Masz wpływ na kształt oraz rozwój wytwarzanych przez nas aplikacji
  • Nie znudzisz się – gwarantujemy różnorodność i możliwość pracy z różnymi produktami
  • Szkolenia wstępne (produktowe, z obsługi aplikacji)
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole R&D
  • Możliwość podróży biznesowych do naszych klientów
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
czytaj więcej»
##JavaScript##java##Scala##comarch
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.