Młodszy Programista JavaScript – React Native

Firma:

Comarch

Typ: frontend
Poziom: junior
Odświeżono: 2 dni temu

lokalizacja

Miasto: Kraków

formalności

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty

Główne: JavaScript, React

praca

Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
JavaScript
React
Mile widziane:
React Native

Profity dla pracowników

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Chcesz uczestniczyć w wytwarzaniu bazy reużywalnych komponentów (Comarch Design System) dla aplikacji mobilnych? Interesujesz się nowinkami w zakresie Mobile developmentu? Znasz JavaScript i TypeScript? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Znajomość:
    • JavaScript i TypeScript
    • biblioteki React
  • Umiejętność stylowania aplikacji: CSS, Flexbox
  • Poczucie estetyki oraz dbałość o szczegóły i czystość kodu
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Znajomość biblioteki:
    • React Native
    • z ekosystemu React Native, w tym m.in Reanimated
  • Dbałość o wydajność aplikacji mobilnych
  • Znajomość NodeJS i jego ekosystemu oraz narzędzi: Metro/React Native CLI/npm

TWOJE ZADANIA

  • Implementacja reużywalnych komponentów (Comarch Design System)
  • Tworzenie aplikacji mobilnych
  • Praca nad koncepcją i rozwojem aplikacji

DLA CIEBIE

  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówka
czytaj więcej»
##Frontend##JavaScript##reactjs
Aplikując, powołaj się proszę na Crossweb - to dla nas ważne.