Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista Erlang / C++

Firma:

Comarch

Typ: backend
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Rzeszów

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: C++, Erlang

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
C++
Erlang

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Język obcy: angielski
Poziom:

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Znasz i lubisz Erlanga? My tak – tworzymy w nim system, który w czasie rzeczywistym kontroluje sieci telekomunikacyjne. To my odpowiadamy za działanie milionów urządzeń IoT oraz telefonów, u największych światowych operatorów. Wielkie wyzwanie? Niewątpliwie. Ale też ogromna satysfakcja, że potrafimy to robić dobrze, mając przy tym realny wpływ na ewolucję cyfrowego świata. Ty też możesz do nas dołączyć. Jeśli nie znasz Erlanga, a temat Cię zaciekawił, to nic straconego – potrzebujemy też programistów C++.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne lub techniczne
  • Umiejętność programowania w Erlangu i/lub C++
  • Praktyczna znajomość systemu Linux
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane:
    • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych (np. protokoły RADIUS/DIAMETER, systemy real-time, zagadnienia wysokiej dostępności, itp.)
    • wiedza z zakresu baz danych: SQL, Oracle
    • doświadczenie w organizacji pracy w SCRUM

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie i implementacja funkcjonalności w języku Erlang lub C++
  • Tworzenie testów automatycznych
  • Monitoring systemów czasu rzeczywistego

DLA CIEBIE

  • Szkolenia wstępne (produktowe, z obsługi aplikacji)
  • Praca przy strategicznym i bardzo dużym systemie dla operatorów telekomunikacyjnych rozsianych po całym świecie
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
czytaj więcej»
##c++##comarch##Erlang