Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista Full Stack Angular/.NET

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Full-stack
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: Umowa o pracę

projekty

Typ projektów:własny produkt
Główne: .NET Core, Angular
Poboczne: Bootstrap, JavaScript

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
.NET
Angular

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: zespół międzynarodowy,

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda początek dużego projektu? Chcesz wziąć udział w tworzeniu nowego produktu dla pacjentów w czasie domowej rekonwalescencji? Chcesz mieć realny wpływ na architekturę systemu i dobór narzędzi do pracy? Jeśli tak, to świetnie się składa! W Comarch Healthcare rozpoczynamy nowy projekt skierowany na międzynarodowy rynek eZdrowia. Nasze rozwiązanie ma na celu wspomóc pracę lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów, a także pozwolić, dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnej, na prowadzenie wizyt domowych. Mam na imię Denis. Programuję od 15 lat, z czego od 8 zawodowo. Mój pierwszy komercyjny projekt napisałem podczas ferii zimowych, jeszcze w gimnazjum. Teraz buduję zespół, w którym znajdzie się miejsce zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących pasjonatów programowania. W projekcie wykorzystamy najnowszy .NET Core i najnowszy Angular. Wspólnie wybierzemy pozostałe: JavaScript, TypeScript, NgRx, NodeJS, Jenkins, Git, Docker czy Kubernetes. Będziemy pracować w międzynarodowym środowisku programistów, konsultantów, architektów. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności programistyczne, wykorzystywać wiodące technologie oraz ułatwić pracę sektorowi medycznemu, nie czekaj dłużej! Dołącz do naszego zespołu! PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość:
    • .NET/C# (.NET Core, EntityFramework i/lub NHibernate)
    • Technologii webowych: JavaScript, Angular, Bootstrap
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu VB .NET
  • Bardzo dobry język angielski umożliwiający komunikację w międzynarodowym zespole
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość:
    • wzorców projektowych i architektonicznych
    • zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania
TWOJE ZADANIA
  • Implementacja rozwiązań:
    • Backendowych w technologii .Net Core
    • Frontendowych z wykorzystaniem Angular
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
DLA CIEBIE
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Miła atmosfera w ambitnym, profesjonalnym i międzynarodowym zespole
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
czytaj więcej»
#angular#.NET##Fullstack