Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista Full Stack Angular/.NET (projekt HR)

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Full-stack
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: Umowa o pracę

projekty

Typ projektów:własny produkt
Główne: .NET, JavaScript

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Angular
JavaScript
Microsoft.NET

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe techniczne

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
W naszym małym zespole napisaliśmy i rozwijamy system, który obsługuje wszystkie procesy HR w polskich i zagranicznych spółkach Comarch. Wykorzystujemy technologie i frameworki: ASP.NET MVC 5/C#, WCF, Oracle PL/SQL. We frontendzie: HTML5, CSS3, JavaScript (Angular JS), REST API. Do pracy z nami i do wdrażania nowych pomysłów, które automatyzują i usprawniają codzienną pracę kierowników i pracowników Comarch szukamy teraz Programisty Full Stack Angular/.NET. PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe (również studenci ostatnich lat)
  • Praktyczna znajomość, dużym atutem będzie doświadczenie w:
    • .NET/C# (mile widziana znajomość ASP.NET MVC)
    • JavaScript, Angular lub AngularJS
  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych i architektonicznych
  • Umiejętność:
    • pisania czystego kodu
    • debugowania i profilowania kodu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Mile widziana wiedza z zakresu budowania struktur i zapytań SQL (MSSQL/PostgreSQL)
TWOJE ZADANIA
  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
  • Współpraca w zespole
  • Dokumentacja kodu źródłowego, tworzenie dokumentacji technicznej
DLA CIEBIE
  • Praca przy tworzeniu kluczowego systemu wewnętrznego do zarządzania
  • Możliwość wpływu na wybór wykorzystywanych w projekcie technologii
  • Samodzielność w proponowaniu rozwiązań
  • Możliwość sprawdzenia swoich sił przy wytworzeniu użytecznego oprogramowania w określonym terminie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Brak dress code’u, kameralne pokoje w biurach
czytaj więcej»
##Fullstack##comarch