Przejdź do serwisu Crossweb

Programista Java (Telco Assurance Mediation)

Firma:

Comarch

Typ: backend
Poziom: regular
Dodano: 4 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Bielsko - Biała, Kraków

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Java, SQL, Eclipse, Unix

praca:

Metodyka pracy: Scrum

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Java
Unix

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Poszukujemy specjalisty na stanowisko programisty platformy mediacyjnej, który dołączy do zespołu produkcyjno-wdrożeniowego, działającego w oparciu o metodykę Scrum. Platforma służy do integracji sieci (urządzeń oraz systemów NMS/EMS) z systemem Comarch OSS w ramach obszaru Assurance (Fault Management, Performance Management, Customer Experience, Service Desk).

PROFIL PRACOWNIKA

  • Ukończone studia (lub w trakcie): informatyki, matematyki lub telekomunikacji
  • Umiejętność:
    • bardzo dobrego programowania w Java
    • analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
    • obsługi systemów klasy UNIX
  • Znajomość:
    • środowiska programistycznego Eclipse lub Intellij IDEA oraz systemu kontroli wersji SVN lub GIT
    • zasad pracy relacyjnych baz danych, języka SQL
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Mile widziane:
    • praktyczna znajomość technologii: SNMP, Corba, CMIP, SOAP, REST, SQL, Syslog, JMS, Netconf, xFlow
    • praktyczne doświadczenie w integracji systemów klasy NMS/EMS
    • znajomość Apache NiFi, ElasticSearch, Grafana, Prometheus
    • doświadczenie w tworzeniu rozproszonych systemów przetwarzania danych
    • znajomość systemów JIRA, Bamboo
    • znajomość innych języków obcych (hiszpański, niemiecki)

TWOJE ZADANIA

  • Rozwój platformy mediacyjnej, programowanie obsługi nowych urządzeń oraz systemów zarządzania siecią
  • Możliwość udziału w realizacji projektów wdrożeniowych platformy mediacyjnej dla operatorów telekomunikacyjnych (Europa, Azja, Ameryka Południowa)
  • Analiza wymagań biznesowych klienta i definiowanie wymagań funkcjonalnych w systemie klasy Enterprise dla największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie
  • Przygotowanie integracji nowych urządzeń oraz systemów zarządzania siecią z wykorzystaniem Platformy Mediacyjnej, w tym Apache NiFi
  • Rozwój testów automatycznych w kontekście projektów
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów oraz Product Ownera

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych – w Comarch pracuje wielu specjalistów
czytaj więcej»
##java##developer##comarch
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.