Programista .NET

Firma:

Comarch

Typ: full-stack
Poziom: junior
Dodano: Ponad miesiąc temu

Miasto: Białystok, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Rzeszów, Wrocław

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: .NET
Poboczne: Angular.js

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
.NET

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania pracowników. Jako programista .NET będziesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie tworzenia wielowarstwowych aplikacji. Pracuj w nowoczesnych technologiach i podnoś swoje kwalifikacje razem z nami!
Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (również studenci ostatnich lat)
  • Praktyczna znajomość:
    • .NET/C# (mile widziana znajomość ASP.NET MVC)
    • JavaScript, Angular lub AngularJS
  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych i architektonicznych
  • Umiejętność:
    • pisania czystego kodu
    • debugowania i profilowania kodu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Mile widziana wiedza z zakresu budowania struktur i zapytań SQL (MSSQL/PostgreSQL)

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
  • Współpraca z zespołami testerów i analityków
  • Dokumentacja kodu źródłowego, tworzenie dokumentacji technicznej

DLA CIEBIE

  • Praca przy ciekawym międzynarodowym produkcie
  • Duży wpływ na architekturę oraz używane narzędzia
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
czytaj więcej»
#.NET Developer#.NET#ASP.NET
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.