Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista Testów Automatycznych (BSS R&D)

Firma:

Comarch

Typ: QA
Poziom: regular
Odświeżono: 3 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Wrocław

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Java, GIT, Maven, Selenium WebDriver

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Java

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Jeśli interesujesz się automatyzacją testów GUI/REST API, bądź chciałbyś rozwijać się w tych dziedzinach dołącz do zespołu, który na co dzień zajmuje się rozwojem dwóch frameworków wraz z bazą testów automatycznych E2E.
Jesteśmy doświadczonym zespołem, który stworzył nie jeden automat. Zajmujemy się tym od wielu lat. Jesteśmy pasjonatami i szukamy pasjonatów. Kogoś, kto wzmocni nas swoim talentem i jednocześnie będzie czerpał z naszego doświadczenia.
Test stack naszych automatów: Java, Selenium, TestNG, Allure, LogBack, Maven, Scala, Gatling, Docker

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Silna motywacja do rozwoju w dziedzinie testów automatycznych
  • Co najmniej podstawowa znajomość Selenium WebDriver oraz XPath
  • Praktyczna znajomość Java
  • Znajomość Page Object Pattern
  • Minimum podstawowa znajomość GIT oraz Maven
  • Podstawy obsługi Linux i pisania skryptów shell (bash, etc.)
  • Skrupulatność i wysoka jakość wykonywanych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność w wyszukiwaniu rozwiązań problemów
  • Język angielski na komunikatywnym poziomie

TWOJE ZADANIA

  • Implementacja w JAVA nowych funkcjonalności i scenariuszy we frameworku do testów automatycznych GUI
  • Możliwość poznania Scali i implementowania nowych funkcjonalności i scenariuszy we frameworku do testów wydajnościowych RestAPI
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych i wydajnościowych z wykorzystaniem naszych wewnętrznych automatów
  • Tworzenie analiz, projektowanie i implementowanie nowych testów automatycznych
  • Stabilizacja testów automatycznych wg własnej, autorskiej koncepcji zapewniającej wysoką niezawodność automatów
  • Analizaowanie raportów z testów automatycznych
  • Nadzór i kontrola nad działaniem automatów w procesach CI/CD/CT
  • Rozwój i utrzymanie automatów jako monitoringów środowisk produkcyjnych Klientów Telco BSS
  • Wsparcie i współpraca z wdrożeniami implementującymi testy automatyczne w naszych frameworkach

DLA CIEBIE

  • Szeroki zakres zadań
  • Duże możliwość rozwoju, zarówno wewnątrz zespołu (szkolenia wewnętrzne) jak i dedykowane szkolenia z wybranych obszarów związanych z naszym profilem obowiązków w centrum szkoleniowym.
  • Praca w bardzo ciekawym obszarze telekomunikacji w zespole z szerokim wachlarzem zadań
  • Praca przy systemach wspierających korowy biznes operatorów telekomunikacyjnych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
czytaj więcej»
#java#QA##comarch