Przejdź do serwisu Crossweb

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Firma:

Comarch

Typ: backend
Poziom: regular
Dodano: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Bielsko - Biała, Kraków

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Główne: Security

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Security
Linux

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Interesują Cię zagadnienia związane z Cyber Security? Posiadasz pierwsze doświadczenie zawodowe w branży bezpieczeństwa IT? Chcesz współpracować ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT? Nie czekaj, dołącz do Comarch i wspieraj zespół w codziennych zadaniach.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane Informatyka/Cyberbezpieczeństwo/ Nowe technologie)
  • Dobra znajomość aspektów bezpieczeństwa IT, zwłaszcza bezpieczeństwa oprogramowania
  • Umiejętność:
    • analitycznego myślenia
    • pracy w zespole oraz motywacja do ciągłej edukacji
    • rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux

TWOJE ZADANIA

  • Analiza zagadnień bezpieczeństwa IT
  • Testy penetracyjne aplikacji webowych, mobilnych i infrastruktury
  • Współpraca ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT
  • Ciągłe doskonalenie procesów S-SDLC (Secure Software Development Lifecycle), analiza, przygotowywanie rekomendacji, współpraca z developerami w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania
  • Ewaluacja narzędzi wspierających procesy S-SDLC

DLA CIEBIE

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z zakresu cyber bezpieczeństwa
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin
czytaj więcej»
##comarch##cybersecurity##bezpieczeństwoIT
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.