Przejdź do serwisu Crossweb

Staż AI/ML

Firma:

Comarch

Typ: backend
Poziom: praktyka / staż
Odświeżono: 5 dni temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Łódź

formalności:

Typ umowy: umowa o dzieło, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: R, Python

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Python

inne wymagania:

Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

KOGO SZUKAMY?

  • Jesteś studentem co najmniej II roku studiów informatycznych lub pokrewnych kierunków technicznych?
  • Interesujesz się zagadnieniami i algorytmami uczenia maszynowego?
  • Chcesz rozwijać swoją wiedzę z zakresu modułów sztucznej inteligencji?

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ STAŻ?
W czasie stażu będziesz realizować projekt, pracując w kilkuosobowej grupie pod okiem opiekuna stażu. W programie stażowym m.in.

  • tworzenie algorytmów uczenia maszynowego
  • analiza i modelowanie danych
  • ewaluacja i testowanie przygotowanych modeli
  • udział w integracji modeli AI/ML z innymi rozwiązaniami
  • i wiele więcej

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

  • Praca przy ciekawych projektach, które pozwolą Ci się rozwinąć – od początku jesteś częścią zespołu i dostajesz odpowiedzialne zadania
  • Opieka mentora – realizacja projektu IT pod okiem specjalistów
  • Wynagrodzenie – cenimy Twój wkład w rozwój projektu
  • 5 dni płatnego urlopu – wiemy, że wypoczynek i regeneracja są ważne
  • Możliwość kontynuowania kariery w Comarch – aż 75% stażystów zostaje z nami na dłużej
  • Certyfikat ukończenia stażu – pochwal się w nimi CVdoświadczenie w pracy przy ciekawych projektach

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wypełnij formularz rekrutacyjny, załączając swoje CV do 28 kwietnia
(do godz. 23:59)!

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O TEŚCIE KWALIFIKACYJNYM
Test podzielony jest na trzy części:
I – zadania z matematyki i algorytmiki
II – pytania dotyczące wiedzy z uczenia maszynowego
III – dotyczy języka programowania Python.

Każdy z modułów zawiera 10 pytań z pięcioma możliwymi odpowiedziami, z których więcej niż jedna może okazać się prawidłowa. Na rozwiązanie każdego z modułów możesz przeznaczyć maksymalnie 20 minut.

czytaj więcej»
##MachineLearning##comarch##staż##staztodopieropoczatek##AI
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.