Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Starszy programista Java/Spring (Systemy ERP)

Odświeżono: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Backend
Poziom: senior

formalności

Typ umowy: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

projekty

Główne: Java, Spring

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Java
Mile widziane:
Kafka
SQL

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Do zespołów tworzących nowoczesne Systemy ERP poszukujemy doświadczonego programisty Java. Comarch ERP Egeria  to zintegrowany system informatyczny wspierający  zarządzanie organizacją, który zapewnia pełną obsługę realizowanych procesów biznesowych w instytucjach sektora publicznego. Jeśli jesteś na bieżąco z obecnymi trendami i ciekawi Cię produkcja architektury rozproszonej opartej o mikroserwery, to koniecznie sprawdź ofertę! Rozwijaj swoje kompetencje w obszarze aplikacji, projektowania rozwiązań informatycznych oraz technologii Java razem z naszym doświadczonym zespołem specjalistów, sprawdź ofertę i dołącz do nas! PROFIL PRACOWNIKA
  • Min. 5 lat komercyjnego doświadczenia w Java SE w wersji 11+
  • Doświadczenie:
    • produkcyjne z systemami opartymi o microservices
    • w tworzeniu architektury systemu, projektowaniu rozwiązań (mechanizmy, struktury) zarówno pod kątem technicznym jak i logicznym
  • Znajomość wzorców architektonicznych
  • Mile widziana znajomość:
    • kafka
    • Cqrs
    • Event sourcing
    • relacyjnych baza danych i SQL’a
    • notacji UML
TWOJE ZADANIA
  • Projektowanie architektury i mechanizmów na potrzeby tworzonego systemu klasy ERP
  • Przegląd istniejących zaimplementowanych rozwiązań, wytyczne korygujące, code-review
  • Tworzenie standardów developerskich
  • Wsparcie zespołu programistycznego, przygotowywanie PoC
DLA CIEBIE
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca hybrydowa
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
czytaj więcej»
#java#Java Developer#systemyERP##SeniorJavaDeveloper
Rekrutacja online