Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Staż Cyber Security

Odświeżono: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Analytics
Poziom: praktyka / staż

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Linux, OWASP, Security

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Linux
Security

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe techniczne

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Zobacz, jak zawsze wygrywać z ciemną stroną sieci na stażu wakacyjnym 2023!

W przewie pomiędzy wykładami sprawdzasz Sekuraka, a Niebezpiecznik to Twoja lektura do kawy? A może na studiach uczestniczysz w zajęciach z bezpieczeństwa IT i okazało się, że wykonywanie pentestów i doskonalenie procesów Secure Software Development Lifecycle to Twoja wymarzona ścieżka kariery?

W takim razie postaw na staż Cyber Security w Comarch – rekrutacja rozpoczęta!

Kogo zapraszamy na staż Cyber Security w Comarch?

Lubisz pracę zespołową, myślisz analitycznie i czujesz motywację do pracy i nauki? Linux i bazy danych płyną w Twoich żyłach? Wiesz, co to OWASP TOP 10 lub właśnie szukasz informacji na ten temat i szybko je przyswajasz?

Studencie, Studentko 2. roku lub kolejnych lat studiów informatycznych i pokrewnych – szukamy właśnie Ciebie!

Jakie są obowiązki na stażu Cyber Security w Comarch?

Jako stażysta:
  • Uczysz się jak zarządzać bezpieczeństwem IT: robisz analizy zagrożeń, obsługujesz incydenty, sprawdzasz podatności
  • Przeprowadzasz pentesty aplikacji webowych i mobilnych zgodnie z zasadami OWASP
  • Tworzysz i rozwijasz narzędzia usprawniające pracę w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Rzucamy Cię na głęboką wodę, ale spokojnie! Każdego dnia będzie Ci towarzyszyć mentor oraz specjaliści z Comarch

Co jeszcze na stażu w Comarch?

  • Wynagrodzenie – u nas nie pracujesz za darmo
  • Urlop – aż 5 wolnych dni na korzystanie z wakacji
  • Wiedza i praktyka – nabywasz je każdego dnia. W dodatku pod okiem najlepszych specjalistów!
  • Certyfikat – do wykorzystania w Twoim CV, chociaż mamy nadzieję, że szukanie pracy nie będzie konieczne. Najlepsi stażyści zostają z nami na stałe!

Jak aplikować na staż Cyber Security w Comarch?

Najważniejsze – już teraz! Formularz rekrutacyjny jest otwarty do 26 kwietnia. Nie czekaj na ostatnią chwilę z wysłaniem CV. Co powiesz znajomym, jeśli przegapisz termin rekrutacji, a oni w lipcu zaczną staż w Comarch?

Co warto wiedzieć o teście kwalifikacyjnym?

Test będzie składał się z trzech części:

I - zawiera pytania z wiedzy ogólnej.

II - do wyboru jeden z trzech obszarów: Java lub Linux lub Web development (HTML-CSS-JavaScript).

III - pytania dotyczące zagadnień z obszaru Cyber Security.

Moduł z obszaru Cyber Security weryfikuje takie obszary, jak:

  • znajomość podatności z listy OWASP top10
  • podstawową wiedzę z kryptografii
  • ogólne pytania dotyczące bezpieczeństwa IT i narzędzi wykorzystywanych do testów penetracyjnych

Każdy z modułów testu składa się z 10 pytań zamkniętych, wielokrotnego wyboru o różnym stopniu trudności. W teście z wiedzy ogólnej czas na rozwiązanie każdego pytania wynosi 30 sekund. W pozostałych modułach czas na udzielenie poprawnej odpowiedzi wynosi 60 sekund. Czas na rozwiązanie całego testu to maksymalnie 25 minut.

##comarch##staztodopieropoczatek##staz##internship##cybersecurity##bezpieczeństwoIT