Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Test Manager

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: QA
Poziom: lead / manager

formalności

Typ umowy: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

projekty

Główne: Test Automation

praca

Metodyka pracy: Scrum
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Test Automation

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:
Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Czy jesteś pasjonatem dobrej jakości oprogramowania? Interesują Cię testy oprogramowania i technologia IT? Masz predyspozycje w zakresie zarządzania projektami? Jeśli tak, dołącz do naszego działu testów na stanowisku Kierownika Testów (Test Manager) odpowiedzialnego za testy w projektach Telco BSS. Do Twoich zadań należało będzie tworzenie strategii testów oraz zarządzanie realizacją testów w projektach wdrożeniowych. PROFIL PRACOWNIKA
  • Absolwent studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne
  • Język angielski biegły w mowie i w piśmie
  • Szeroka wiedza na temat standardów, metodologii i strategii testowania
  • Praktyczne doświadczenie w wykonywaniu i leadowaniu aktywności testowych
  • Preferowane wcześniejsze doświadczenie w roli kierownika testów
  • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem będzie dodatkowym atutem
TWOJE ZADANIA
  • Opracowywanie strategii i planów testów w oparciu o potrzeby klienta i wymagania wewnętrzne
  • Monitorowanie i koordynacja aktywności testowych
  • Przygotowywanie raportów z wykonywania testów, zbieranie metryk, organizacja retestów i testów regresji
  • Wykonywanie testów i raportowanie błędów
  • Kontakt z zespołem testowym po stronie klienta
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym oraz Project Managerem
DLA CIEBIE
  • Doskonała atmosfera pracy oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Bardzo duże możliwości rozwoju – zarówno kompetencji technicznych jak i dziedzinowych
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego - możliwość zmiany roli/stanowiska i odkrycia nowych pasji i potencjału
  • Ciekawe zadania i wiele wyzwań w innowacyjnym obszarze IoT
  • Udział w dużych, międzynarodowych projektach rozpoznawalnych na rynku
  • Realny wpływ na prowadzone projekty i wytwarzane produkty, coraz mocniej kształtujące otaczającą nas rzeczywistość
  • Elastyczny czas pracy
czytaj więcej»
#QA#manager#test
Rekrutacja online