Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Test Manager

Firma:

Comarch

Typ: project
Poziom: regular
Odświeżono: 3 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Poznań, Wrocław

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Python, Java
Poboczne: Selenium, Apache, Gatling

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Python
Java

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Czy jesteś pasjonatem dobrej jakości oprogramowania? Czy interesują Cię testy oprogramowania i technologia IT? Czy masz predyspozycje w zakresie zarządzania projektami? Jeśli tak, dołącz do naszego działu testów na stanowisku Kierownika Testów (Test Manager) odpowiedzialnego za testy w projektach Telco BSS.
Do Twoich zadań należało będzie tworzenie strategii testów oraz zarządzanie realizacją testów w projektach wdrożeniowych.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Absolwent studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania
  • Zrozumienie metodologii testowania oprogramowania, procesów i wskaźników jakości
  • Umiejętności organizacyjne
  • Proaktywne podejście, silny gracz zespołowy nastawiony na wyniki
  • Język angielski na komunikatywny poziomie
  • Mile widziana znajomość:
    • minimum jednego języka programowania (np. Java, Python)
    • frameworka TestNG
  • Dodatkowym autem będzie doświadczenie z narzędziami takimi jak Selenium WebDriver, Apache JMeter, Gattling

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie działaniami związanymi z jakością projektu (planowanie testów, strategie, metody)
  • Współpraca z klientami, w tym delegacje podczas realizacji projektów (na etapie HLD / LLD, na etapie realizacji)
  • Dostarczanie rozwiązań spełniających ustalone z klientem kryteria jakościowe
  • Planowanie, koordynowanie i raportowanie wyników testów

DLA CIEBIE

  • Praca przy strategicznym i bardzo dużym systemie dla operatorów telekomunikacyjnych rozsianych po całym świecie
  • Masz wpływ na kształt oraz rozwój wytwarzanych przez nas aplikacji
  • Nie znudzisz się – gwarantujemy różnorodność i możliwość pracy z różnymi produktami
  • Szkolenia wstępne (produktowe, z obsługi aplikacji)
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole R&D
  • Możliwość podróży biznesowych do naszych klientów
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
czytaj więcej»
#java#Python#testowanie#tester##comarch##pracaComarch#BSS