Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Tester oprogramowania – Telco BSS

Firma:

Comarch

Typ: QA
Poziom: junior
Odświeżono: 2 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
R
MySQL

inne wymagania:

Język obcy: angielski
Poziom:

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Jeżeli jesteś pasjonatem nowych technologii, chcesz rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie telekomunikacji oraz lubisz pracę zespołową – ta oferta jest dla Ciebie. Dołączając do nas jako tester oprogramowania, będziesz miał możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji pracując w dynamicznie rozwijającym się zespole R&D przy projektach dla operatorów systemów klasy BSS, a więc Business Suport Systems.

Dołącz do nas jeśli:

  • Chcesz uczestniczyć w transformacji dużego centrum R&D do mniejszych zespołów DevOps od początku
  • Potrafisz rozmawiać z programistami i pomóc im w dostarczaniu
  • Umiesz testować oprogramowanie, potrafisz znaleźć błąd w logach aplikacji
    na systemie Linux

Dlaczego warto?

  • Praca przy strategicznym i bardzo dużym systemie dla operatorów telekomunikacyjnych (głównie Europa Zachodnia i Skandynawia) w najstarszym historycznie sektorze firmy (TELCO)
  • Masz wpływ na kształt oraz rozwój wytwarzanych przez nas aplikacji
  • Nie znudzisz się – gwarantujemy różnorodność i możliwość pracy z różnymi produktami
  • Szkolenia wstępne (produktowe, z obsługi aplikacji)
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie
    i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole R&D

PROFIL PRACOWNIKA

  • Chęć do nauki (rozumiemy że nie każdy wszystko potrafi od razu)
  • Absolwent lub w trakcie studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Otwartość na wyzwania
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

TWOJE ZADANIA

  • Uczestnictwo w procesie produkcji oprogramowania w ramach zespołu
  • Komunikacja i współpraca z analitykami biznesowymi i programistami
  • Wykonywanie testów różnego typu, analiza wyników, zgłaszanie błędów,
    pomoc w ramach zespołu w rozwiązaniu błędu, retest
  • Wykonywanie raportów z przeprowadzonych testów
  • Przegląd dokumentacji technicznej oraz tworzenie dokumentacji testowej (scenariusze, przypadki testowe)

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym