Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Starszy Programista PHP/Magento

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Full-stack
Poziom: senior

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę
Widełki: 8000 - 12000 zł brutto (Umowa o pracę)

projekty

Nazwa produktu: E-commerce
Główne: CSS3, HTML5, JavaScript, Magento, MySQL, PHP7
Poboczne: Jira, REST, SOAP

praca

Metodyka pracy: Scrum
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
REST
SOAP
CSS3
HTML5
JavaScript
MySQL
Magento
PHP7
Mile widziane:
Jira
Scrum
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w technologii Magento (PHP 7, Magento 1/2)
  • Prowadzenie i maintenance projektu e-commerce w technologii Magento
  • Optymalizacja wydajności działania e-sklepu
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu
Wymagania:
  • Znajomość technologii PHP 7 / Magento, technologii front-end (HTML5, CSS3, JavaScript)
  • Doświadczenie w integracjach z zewnętrznymi systemami (ERP, systemy płatności)
  • Umiejętność projektowania i optymalizacji baz danych (MySQL)
  • Znajomość protokołów REST, SOAP
  • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM
  • Znajomość Jiry będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie i pomysłowość
  • Umiejętność analitycznego myślenia nakierowanego na optymalne rozwiązywanie problemów
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Uczestnictwo w unikatowym projekcie e-commerce
  • Ciągłą styczność z nowoczesnymi rozwiązaniami IT
  • Nowoczesne biuro o intrygującym wystroju, położone w centrum miasta
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitowy
  • Dobrą atmosferę pracy
czytaj więcej»
#javascript#HTML5#magento 1#magento 2#css3#PHP7#SCRUM