JavaScript Developer Empik Foto

Dodano: 2 dni temu

lokalizacja

Miasto: Warszawa, Zdalnie

formalności

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę

projekty

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: Empik Foto
Główne: JavaScript, Angular.js, React, HTML, CSS
Poboczne: Docker, Bitbucket

praca

Metodyka pracy: Scrum

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
JavaScript
Angular.js
React.js
Mile widziane:
React Native

inne wymagania

Doświadczenie: 2+

Profity dla pracowników

Opieka medyczna
Karta Multisport
Ubezpieczenie
Wydarzenia branżowe szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne), konferencje
Dostęp do kuchni, ekspres, lodówka, mikrofalówki
Kawa, napoje gorące, woda
Piłkarzyki, Xbox, miejsce do relaksu
Wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Karta zniżkowa do salonów

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując miliony produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość milionów Klientów.

Dołączysz do zespołu Scrumowego, który na co dzień rozwija unikalne systemy w ramach rozwoju jednego z największych serwisów oferujących usługi fotograficzne w Polsce!

Będziesz mieć okazję pracować z doświadczonym zespołem, uczestniczyć w szkoleniach i budować swoje kompetencje w ciekawych projektach w ramach rozwoju marki EmpikFoto.

Twoje zadania:

  • Praca, od koncepcji do wdrożenia, nad nowymi funkcjonalnościami w istniejących aplikacjach JS (AngularJS, React.js);
  • Rozwój i udoskonalanie istniejących części systemu;
  • Tworzenie nowych rozwiązań z użyciem React i React Native;
  • Praca zgodna z metodyką Scrum;
  • Code review i pomoc pozostałym członkom zespołu w realizacji celów sprintów.

Poszukujemy osób, które:

  • Mają co najmniej 2 lat doświadczenia jako JavaScript Developer;
  • Solidnie znają JavaScript w tym ES6;
  • Mają doświadczenie z AngularJS, React.js;
  • Bardzo dobrze znają HTML5 i CSS3;
  • Posiadają wiedzę odnośnie LESS/SASS;
  • Korzystają z narzędzia typu Jira, Bitbucket, Docker;
  • Potrafią budować aplikacje z użyciem: grunt, webpack, Yarn;
  • Swobodnie poruszają się po Linuxie;
  • Są otwarte, mają poczucie humoru i cenią pracę w grupie.
Aplikując, powołaj się proszę na Crossweb - to dla nas ważne.