Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

JavaScript Developer Empik Foto

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Frontend
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę

projekty

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: Empik Foto
Główne: Angular.js, CSS, HTML, JavaScript, React
Poboczne: Bitbucket, Docker

praca

Metodyka pracy: Scrum

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Angular.js
React.js
JavaScript
Mile widziane:
React Native

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
Aktywność fizyczna
  • Karta Multisport
Budżet integracyjny
  • Wyjazdy, wspólne wyjścia
Budżet eventowy
  • Wydarzenia branżowe szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Konferencje
Przestrzeń biurowa
  • Piłkarzyki, Xbox, miejsce do relaksu
  • Dostęp do kuchni, ekspres, lodówka, mikrofalówki
  • Kawa, napoje gorące, woda
  • Parking rowerowy
Dodatkowe benefity
  • Karta zniżkowa do salonów
Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując miliony produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość milionów Klientów.
Dołączysz do zespołu Scrumowego, który na co dzień rozwija unikalne systemy w ramach rozwoju jednego z największych serwisów oferujących usługi fotograficzne w Polsce!
Będziesz mieć okazję pracować z doświadczonym zespołem, uczestniczyć w szkoleniach i budować swoje kompetencje w ciekawych projektach w ramach rozwoju marki EmpikFoto.
Twoje zadania:
  • Praca, od koncepcji do wdrożenia, nad nowymi funkcjonalnościami w istniejących aplikacjach JS (AngularJS, React.js);
  • Rozwój i udoskonalanie istniejących części systemu;
  • Tworzenie nowych rozwiązań z użyciem React i React Native;
  • Praca zgodna z metodyką Scrum;
  • Code review i pomoc pozostałym członkom zespołu w realizacji celów sprintów.
Poszukujemy osób, które:
  • Mają co najmniej 2 lat doświadczenia jako JavaScript Developer;
  • Solidnie znają JavaScript w tym ES6;
  • Mają doświadczenie z AngularJS, React.js;
  • Bardzo dobrze znają HTML5 i CSS3;
  • Posiadają wiedzę odnośnie LESS/SASS;
  • Korzystają z narzędzia typu Jira, Bitbucket, Docker;
  • Potrafią budować aplikacje z użyciem: grunt, webpack, Yarn;
  • Swobodnie poruszają się po Linuxie;
  • Są otwarte, mają poczucie humoru i cenią pracę w grupie.
czytaj więcej»
Rekrutacja online