Przejdź do serwisu Crossweb

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: empik.com

praca:

Wielkość zespołu: 4-5 os.
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Linux
TCP/IP
Bash
Tomcat
Apache
Mile widziane:
AWS
Puppet
Azure

inne wymagania:

Doświadczenie: 4+

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Karta Multisport
Ubezpieczenie
Wydarzenia branżowe szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne), konferencje
Dostęp do kuchni, ekspres, lodówka, mikrofalówki
Kawa, napoje gorące, woda
Piłkarzyki, Xbox, miejsce do relaksu
Wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Karta zniżkowa do salonów

Twoje zadania:

  • Współtworzenie koncepcji realizacji nowych przedsięwzięć informatycznych w obszarze infrastruktury IT i systemów Linux, analiza i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • Projektowanie środowisk i usług wysokiej dostępności – przede wszystkim z obszaru serwerów aplikacyjnych, www, baz danych oraz infrastruktury IT;
  • Administracja systemami opartymi o RHEL/CentOS/Oracle Linux;
  • Administracja środowiskiem wirtualnym opartym o platformę VMware vSphere;
  • Opieka techniczna nad platformą sprzętową serwerów x86 (serwery rackowe, kasetowe) oraz urządzeń pamięci masowej (macierze dyskowe, biblioteki taśmowe);
  • Aktualizacja i strojenie systemów;
  • Reagowanie na problemy związane z systemami;
  • Obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Dobrej znajomości zagadnień z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi Linux;
  • Doświadczenia w administracji środowiskiem VMware vSphere;
  • Doświadczenia z zakresu usług: Apache, Tomcat, Lighttpd, MySQL, Postgres;
  • Dobrej znajomości modelu TCP/IP;
  • Znajomości języków skryptowych: np. Bash;
  • Zaangażowania w powierzone zadania, proaktywnej postawy oraz samodzielności;
  • Chęci nauki, rozwój i podnoszenia swoich kompetencji;
  • Otwartości do pracy w zespole i grania do jednej bramki.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu automatyzacji (np. Puppet);
  • Znajomość mechanizmów optymalizacji, równoważenia obciążenia oraz wysokiej dostępności (varnish, HAProxy);
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT;
  • Certyfikaty RHCT/RHCE lub pokrewne, CCNA lub pokrewne;
  • Znajomość rozwiązań relacyjnych baz danych (Oracle, MySQL, PostgreSQL);
  • Znajomość publicznych rozwiązań chmurowych (AWS, Azure, Google);
  • Znajomość zagadnień utrzymywania rozwiązań infrastruktury środowiskowej Data Center (klimatyzacja, UPS, monitoring, SKD, okablowanie fizyczne).
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.