Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Starszy Administrator Systemów Linux/Vmware

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: DevOps
Poziom: senior

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę

projekty

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: empik.com

praca

Wielkość zespołu: 4-5 os

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Apache
Bash
Tomcat
TCP/IP
Linux
Mile widziane:
AWS
Azure
Puppet

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
Aktywność fizyczna
  • Karta Multisport
Budżet integracyjny
  • Wyjazdy, wspólne wyjścia
Budżet eventowy
  • Wydarzenia branżowe szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Konferencje
Przestrzeń biurowa
  • Piłkarzyki, Xbox, miejsce do relaksu
  • Dostęp do kuchni, ekspres, lodówka, mikrofalówki
  • Kawa, napoje gorące, woda
  • Parking rowerowy
Dodatkowe benefity
  • Karta zniżkowa do salonów
Twoje zadania:
  • Współtworzenie koncepcji realizacji nowych przedsięwzięć informatycznych w obszarze infrastruktury IT i systemów Linux, analiza i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • Projektowanie środowisk i usług wysokiej dostępności – przede wszystkim z obszaru serwerów aplikacyjnych, www, baz danych oraz infrastruktury IT;
  • Administracja systemami opartymi o RHEL/CentOS/Oracle Linux;
  • Administracja środowiskiem wirtualnym opartym o platformę VMware vSphere;
  • Opieka techniczna nad platformą sprzętową serwerów x86 (serwery rackowe, kasetowe) oraz urządzeń pamięci masowej (macierze dyskowe, biblioteki taśmowe);
  • Aktualizacja i strojenie systemów;
  • Reagowanie na problemy związane z systemami;
  • Obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych.
Czego oczekujemy?
  • Minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Dobrej znajomości zagadnień z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi Linux;
  • Doświadczenia w administracji środowiskiem VMware vSphere;
  • Doświadczenia z zakresu usług: Apache, Tomcat, Lighttpd, MySQL, Postgres;
  • Dobrej znajomości modelu TCP/IP;
  • Znajomości języków skryptowych: np. Bash;
  • Zaangażowania w powierzone zadania, proaktywnej postawy oraz samodzielności;
  • Chęci nauki, rozwój i podnoszenia swoich kompetencji;
  • Otwartości do pracy w zespole i grania do jednej bramki.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Wiedza z zakresu automatyzacji (np. Puppet);
  • Znajomość mechanizmów optymalizacji, równoważenia obciążenia oraz wysokiej dostępności (varnish, HAProxy);
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT;
  • Certyfikaty RHCT/RHCE lub pokrewne, CCNA lub pokrewne;
  • Znajomość rozwiązań relacyjnych baz danych (Oracle, MySQL, PostgreSQL);
  • Znajomość publicznych rozwiązań chmurowych (AWS, Azure, Google);
  • Znajomość zagadnień utrzymywania rozwiązań infrastruktury środowiskowej Data Center (klimatyzacja, UPS, monitoring, SKD, okablowanie fizyczne).
czytaj więcej»
Rekrutacja online