Przejdź do serwisu Crossweb

lokalizacja:

Miasto: Warszawa

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: Empik Foto
Główne: SQL, GIT, Selenium, Java, PostMan, Appium

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 4-5 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Selenium
Java
Appium

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Karta Multisport
Ubezpieczenie
Wydarzenia branżowe szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne), konferencje
Dostęp do kuchni, ekspres, lodówka, mikrofalówki
Kawa, napoje gorące, woda
Piłkarzyki, Xbox, miejsce do relaksu
Wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Karta zniżkowa do salonów

Dołącz do zespołu EmpikFoto i rozwijaj z nami najpopularniejszy serwis z odbitkami i fotogadżetami w Polsce!

Jako tester automatyczny w zespole Empik Foto będziesz odpowiadać za weryfikację oraz tworzenie standardów zapewniania jakość natywnych aplikacji mobilnych oraz API.

 Twoje zadania:

  • Ścisła współpraca z członkami zespołu (programistami, Product Ownerami);
  • Projektowanie i implementacja kodu testów automatycznych w oparciu o dobre praktyki programistyczne (Java + Selenium + appium);
  • Utrzymywanie stabilności automatyzacji testów na środowiskach testowych oraz produkcyjnym;
  • Tworzenie i zarządzanie systemem monitoringu środowiska produkcyjnego;
  • Przeprowadzanie testów regresji z wykorzystaniem testów automatycznych;
  • Dokumentowanie przypadków testowych oraz tworzenie dokumentacji technicznej.

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Masz co najmniej rok doświadczenia jako tester automatyczny aplikacji natywnych na iOS oraz Android;
  • Znasz narzędzia do automatyzacji testów Selenium, Appium;
  • Potrafisz programować w Javie;
  • Sprawnie posługujesz się narzędziami do przeprowadzania testów API (np. POSTMAN) oraz znasz WebServices (SOAP, REST);
  • Znasz podstawy zapytań SQL/PLSQL;
  • Masz doświadczenie w pracy z JIRĄ oraz znasz system kontroli wersji GIT;
  • Masz doświadczenie pracy w zespołach Scrum/Agile;
  • Cenisz pracę w zespole, lubisz kontakt z developerami oraz członkami biznesu;
  • Jesteś osobą proaktywną, nastawioną na rozwój i odpowiedzialną.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość narzędzi ułatwiających testy aplikacji mobilnych: Xcode, Android Studio.
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.