Przejdź do serwisu Crossweb

Graphic Designer

Firma: GameDesire
Typ: design
Poziom: regular
Odświeżono: 3 dni temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: własny produkt

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Photoshop
Mile widziane:
Unity

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Sport
Karta Benefit Multisport
Kursy językowe
Lekcje języka angielskiego
Wydarzenia branżowe
Szkolenia, konferencje, hackatony
Kuchnia
Kuchnia (mikrofalówka, ekspres do kawy, maszyna do popcornu, smoothie maker)
Napoje
Kawa, herbata, woda
Posiłki
Dopłata do obiadów
Owoce i warzywa
Playroom
Chillout room, piłkarzyki
Integracja
Wyjazdy i imprezy integracyjne, gry planszowe, budżet integracyjny dla każdego teamu
Parking rowerowy
Bonus za dojazd do pracy rowerem
Biblioteka GameDesire

Nazywamy się GameDesire i od 2004 roku dostarczamy rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Dzięki grom społecznościowym typu free-to-play dostępnym zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, cieszymy się zadowoleniem milionów użytkowników. Kilkadziesiąt tytułów, które stworzyliśmy do tej pory świadczy o jednym: Jeśli chcesz się rozwijać – jesteś w dobrym miejscu.

Szukamy Graphic Designer’a, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz zespół. Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować. Kilkadziesiąt tytułów, które stworzyliśmy do tej pory świadczy o jednym: Jeśli chcesz się rozwijać – jesteś w dobrym miejscu.

Twoje zadania:

  • Projektowanie elementów interfejsu użytkownika
  • Tworzenie elementów graficznych do gry
  • Optymalizacja rozmiarów grafik
  • Dbanie o spójny UX/UI produktu
  • Współpraca z producentem/PO oraz zespołem programistów

Wymagane skille:

  • Biegła znajomość Adobe Photoshop
  • Chęć eksperymentowania z różnymi stylami
  • Dobre wyczucie koloru i kompozycji
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako grafik 2D
  • Co najmniej 2 wydane gry
  • Atrakcyjne portfolio prezentujące aktualne umiejętności
  • Znajomość trendów gier, w tym też gier mobilnych
  • Dokładność i precyzja przy projektowaniu
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Atutem będzie:

  • Przygotowanie wireframów
  • Znajomość programu Adobe Ilustrator
  • Znajomość programów 3D
  • Znajomość modułu 2D w silniku Unity3D
  • Poczucie humoru 🙂

Nagrody gwarantowane:

  • Umowa o pracę lub współpraca B2B
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Opieka mentora przez pierwsze miesiące pracy
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom i konferencjom
  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Bonus za dojazd rowerem do pracy, dopłaty do lunchy

Aby aplikować wyślij maila
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.

adres: [email protected]