Przejdź do serwisu Crossweb

praca:

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
PHP
MySQL
GIT
Symfony3
Mile widziane:
NoSQL
jQuery
RabbitMQ
SOAP
PHPUnit
Angular
REST

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna LUX MED
Ubezpieczenie WARTA
Karta Multisport
Targi, Konferencje, Szkolenia zewnętrzne
Dostęp do kuchni (mikrofalówka, lodówka, zmywarka, ekspres z pyszną kawą :) )
Kawa, herbata czarna, herbata zielona
Playstation, stół do gry w ping ponga
Imprezy integracyjne, wyjścia firmowe, wspólne aktywności np. wyjazdy snowboardowe, rowerowe, piłka nożna (Biznes Liga Kraków
) itd., wspólny udział w biegach krakowskich itd.
Parking – darmowy, dostępny dla wszystkich
Parking rowerowy
Super-nowoczesne biuro przy ul. Kalwaryjskiej 33, w którym praca jest także przyjemnością

Ułatwiamy mobilność w zdigitalizowanym świecie.
Dajemy Drugie Życie urządzeniom i dzięki temu nasze produkty przyczyniają się do zmniejszania ilości elektroodpadów.

Wraz z rozwojem chcemy brać coraz większy udział w digitalizacji naszego życia i uczestniczyć w rewolucji w magazynowaniu energii i nadchodzącej elektromobilności.
Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie i wdrażanie własnego produktu na potrzeby wewnętrzne firmy;
  • integrację systemu z zewnętrznymi serwisami;
  • bieżące utrzymywanie projektów;
  • tworzenie testów automatycznych;
  • reagowanie na zaistniałe incydenty;

Szukamy osoby, która:

  • posiada min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu PHP (preferowana wersja 7);
  • zna jeden z frameworków MVC (np. Symfony 3/4);
  • dobrze zna relacyjne bazy danych (MySQL/MariaDB);
  • ma praktyczną znajomość systemu kontroli wersji (Git);
  • pracuje w środowisku Linux;
  • zna język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją techniczną;

Będziesz idealnym kandydatem, jeżeli oprócz powyższych:

  • znasz wzorce projektowe i standardy PSR;
  • znasz Doctrine 2, JavaScript (jQuery, Angular 2+), NoSQL (Redis, MongoDB), systemy kolejek (RabbitMQ), composer;
  • masz doświadczenie w integracjach z zewnętrznymi API (REST/SOAP);
  • piszesz testy automatyczne (PHPUnit/Behat);

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B w prężnie rozwijającej się marce Green Cell;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji (5 500 -12 000 zł brutto);
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii;
  • elastyczne godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy;
  • ekstra – nowoczesne biuro przy ul. Kalwaryjskiej 33, w którym praca jest przyjemnością;
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Nie wahaj się – dołącz do nas! 🙂

Koniecznie zajrzyj też na naszą stronę internetową – znajdziesz ją tutaj: https://greencell.pl 🙂

czytaj więcej»
#php#programowanie#developer#Programmer
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.