Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Serwisant – elektronik

Firma:

Green Cell

Typ: full-stack
Poziom: regular
Dodano: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Możliwa praca zdalna 100%: nie

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Główne: SAP

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
SAP

inne wymagania:

Doświadczenie: poniżej 1 roku
Wykształcenie: średnie
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna LUX MED
Ubezpieczenie WARTA
Karta Multisport
Targi, Konferencje, Szkolenia zewnętrzne
Dostęp do kuchni (mikrofalówka, lodówka, zmywarka, ekspres z pyszną kawą :) )
Kawa, herbata czarna, herbata zielona
Playstation, stół do gry w ping ponga
Imprezy integracyjne, wyjścia firmowe, wspólne aktywności np. wyjazdy snowboardowe, rowerowe, piłka nożna (Biznes Liga Kraków
) itd., wspólny udział w biegach krakowskich itd.
Parking – darmowy, dostępny dla wszystkich
Parking rowerowy
Super-nowoczesne biuro przy ul. Kalwaryjskiej 33, w którym praca jest także przyjemnością

Dostarczamy Świeżą Energię!

Ułatwiamy mobilność w zdigitalizowanym świecie.

Dajemy Drugie Życie urządzeniom i dzięki temu nasze produkty przyczyniają się do zmniejszania ilości elektroodpadów.

Wraz z rozwojem chcemy brać coraz większy udział w digitalizacji naszego życia i uczestniczyć w rewolucji w magazynowaniu energii i nadchodzącej elektromobilności.

Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

Zapraszamy osoby, które potrafią naprawiać, testować urządzenia elektroniczne. Elektronik w naszej firmie będzie miał realny wpływ na konstrukcję i jakość naszych produktów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

ELEKTRONIK SERWISANT:

Do głównych obowiązków należeć będą:

– serwis i naprawa urz. elektronicznych,
– diagnoza testowanie urządzeń elektronicznych,
– kontrola jakości,
– prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych czynności,
– kontakt z klientem w zakresie pomocy technicznej,
– kontakt z podwykonawcami.

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

– doświadczenia na podobnym stanowisku,
– wykształcenia technicznego (średnie lub wyższe) elektronika, elektrotechnika lub automatyka,
– umiejętności diagnostyczne oraz przeprowadzenia napraw,
– dobrej, praktycznej znajomości elektroniki analogowej i cyfrowej,
– umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
– uprawnienia SEP 1kV,
– znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację z wykonawcami zagranicznymi,
– samodzielności w działaniu.

Oferujemy:

– umowę o pracę lub współpracę w oparciu o umowę zlecenie w prężnie rozwijającej się marce Green Cell, w pełnym wymiarze godzin,
– wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
– możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności
– wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
– przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
– prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie)

NIE WAHAJ SIĘ – DOŁĄCZ DO NAS! 🙂

czytaj więcej»
#elektronik#elektronika#serwis##inżynier