Przejdź do serwisu Crossweb

QA Automation Specialist

Typ: QA
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę
Widełki: 8 000 - 12 000 zł brutto (umowa o pracę)

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: RGS and Games
Główne: MySQL, Java, JavaScript, Docker, React, Webpack, Redux, webGL, Kubernetes, Babel, PixiJS

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 1 tyg.
Wielkość zespołu: 2-3 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Java
Mile widziane:
JavaScript

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne

Profity dla pracowników:

Wydarzenia branżowe
Kuchnia (mikrofale, lodówka)
Kawa, kawa alternatywna, napoje gorące, zimne
Owoce, snacki, słodkości dla pracowników
PS4, Xbox, miejsce do relaksu
Integracja
Parking
Parking rowerowy
Dodatkowo: więcej wkrótce!

Tester Automatyczny

Al. Słowackiego 66, 30-004, Kraków, Poland

O nas

Kalamba Games to międzynarodowe studio gier z siedzibą w Krakowie i na Malcie, skupiające się na dewelopmencie i dystrybucji produktów na rynkach gier real-money oraz w kasynach społecznościowych. Tworząc z sukcesem gry od grudnia 2016 roku, jesteśmy rosnącym zespołem zapalonych i doświadczonych graczy-deweloperów, z głęboką znajomością branży oraz wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają nam na ciągłe dostarczanie kolejnych udanych tytułów.

W tym momencie zespół w Krakowie liczy ok. 20 osób. Kadra zarządzająca, Art Team, zespół QA, Back-endu, Front-endu, Marketing / SoMe. Math Designer oraz UX/UI. Druga cześć zespołu wraz z naszym CEO jest w San Gwann na Malcie. Są to osoby związane głównie z Biz Dev’em. Paru naszych kolegów i koleżanek również wspomaga nas z Europy.

Nasz zespół w Krakowie również bedziemy powiekszać o kolejnych BackEndowców, FrontEndowców oraz osoby związane z QA.

STACK:

Front end:   JavaScript (ES2015+), React, Redux. PixiJS. WebGL, Webpack / Babel

Back end:  Java, SQL: MySQL / PostgreSQL, noSQL: Cassandra / MongoDB, Redis, Kafka

Architecture:  Cloud, Docker, Kubernetes

Poboczne: Jira, Confluence, Slack

W Kalamba Games szukamy Testera Automatycznego do pracy w Krakowie.

Opis stanowiska

Szukamy osoby z minimum rocznym doświadczeniem, która ogrania testy automatyczne oraz manualne, zna sie na procesie oraz metrykach.

Twoja rola będzie kluczowa w kontekscie cyklu produktu jaki tworzymy. Bedziesz odpowiadać za tworzenie i wdrażanie test – planów, scenariuszy oraz case’ów. Będziesz również tworzyć specyfikacje dla naszych produktów, usdoskonalać obecne procesy oraz tool’e. Do zarzadzanie projektami używamy JIRA.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z metodologią testowania oprogramowania oraz procesami jakościowymi
  • Minimum roku doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Doświadczenie w pisaniu i ulepszaniu skryptów do narzędzi automatyzacji
  • Doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych, planów testów i dokumentów kontroli jakości
  • Dużej dbałości o szczegóły
  • Komunikatywny angielski

  • Doświadczenie w przemyśle gier lub kasynach
  • Doświdczenie pracy w JIRA oraz COnfluence
  • Pasja do gier

Co oferujemy?

  • konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (11000 – 14000 PLN brutto / miesiąc)
  • elastyczne godziny pracy oraz prace w domu
  • 26 dni płatnego urlopu rocznie
  • możliwość podróży międzynarodowych
  • możliwośc dołączenia do zespołu, w którym możesz wywrzeć wpływ od pierwszego dnia

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej wielkiej historii sukcesu, skontaktuj się z nami!

Napisz do nas na adres: joinus@kalambagames.com

Dowiedz się więcej o Kalamba Games na stronie http://www.kalambagames.com

czytaj więcej»
#testowanie#testy automatyczne

Zgłoszenie trafi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłając aplikację z Crossjob, bardzo pomagasz nam się rozwijać