Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Frontend Developer

Firma:

KISS digital

Typ: frontend
Poziom: regular
Odświeżono: 3 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b
Widełki: 5 000 - 9 000 (kontrakt b2b)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: JavaScript, Gulp, React, Webpack, Redux, HTML, CSS, SCSS, RWD

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 4-5 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
JavaScript
Gulp
React
Webpack
Redux
HTML
CSS
SCSS
RWD
Mile widziane:
Docker
HTTP
TypeScript
testy jednostkowe i integracyjne

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie medyczne Medicover
Sport
Karta Benefit MultiSport
Wydarzenia branżowe
Udział w konferencjach i targach
Kuchnia
W pełni wyposażona kuchnia
Posiłki
Świeże owoce przez cały tydzień
Integracja
Wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Elastyczne godziny pracy
Praca zdalna
R&D – prowadzimy prace badawcze

Jesteśmy zgraną ekipą, pracujemy w małych projektowych zespołach, dzięki czemu każdy ma szansę pokazać swoje umiejętności. Szukamy kogoś, kto jest kreatywny, twórczy, otwarty i razem z nami będzie tworzył coraz to lepsze rozwiązania.

Projekty prowadzimy w Scrumie, sprinty z reguły 2 tygodniowe, wszystko dobrze poukładane i udokumentowane. Piszemy testy jednostkowe, testujemy też manualnie, robimy code review i mamy zautomatyzowany workflow.

Pracując z nami poznasz wielu wspaniałych i kreatywnych ludzi oraz przekonasz się co to znaczy prawdziwie przyjazna atmosfera w pracy.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • 2+ lat komercyjnego doświadczenia jako programista frontend w HTML, CSS/SCSS, JavaScript, React/Redux, Gulp, Webpack, RWD
  • Znajomości frameworka Next.js – mile widziane,
  • Orientacji w zakresie PWA, HTTP/2 i optymalizacji stron internetowych
  • Doświadczenia w wykonywaniu testów jednostkowych w JEST
  • Sprawnego korzystania z GIT-a
  • Znajomości narzędzi do CI, np. Jenkins
  • Podstaw – jak korzystać z Dockera, TypeScript
  • Komunikatywnej i swobodnej znajomości języka angielskiego
  • Zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Otwartości i komunikatywności

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Budowanie i rozwój nowoczesnych aplikacji i serwisów webowych
  • Implementacja interfejsów użytkownika na podstawie makiet funkcjonalnych oraz projektów graficznych
  • Tworzenie testów jednostkowych pod wytworzone aplikacje

Jak wygląda proces rekrutacji?
“It’s easy like one, two and three”.

  • Wysyłasz do nas swoje CV
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną o sprawach technicznych
  • A następnie umawiamy się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną
czytaj więcej»
#javascript#CSS#HTML#http#TypeScript#React#redux#webpack