Przejdź do serwisu Crossweb
en
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna.Sprawdź pozostałe oferty.

IT Project Manager

Typ: project
Poziom: regular
Odświeżono: 2 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b
Widełki: 8 000 - 11 000 (kontrakt b2b)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: Jira, Confluence

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Jira
Mile widziane:
WWW
iOS
Android
React
HTML
CSS

inne wymagania:

Doświadczenie: 3+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie medyczne Medicover
Sport
Karta Benefit MultiSport
Wydarzenia branżowe
Udział w konferencjach i targach
Kuchnia
W pełni wyposażona kuchnia
Posiłki
Świeże owoce przez cały tydzień
Integracja
Wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Elastyczne godziny pracy
Praca zdalna
R&D – prowadzimy prace badawcze

Masz ochotę na zmiany? Chcesz pracować jako Project Manager prowadząc ciekawe projekty mobilne i webowe? Jeżeli tak, dołącz do KISS digital. Będzie okazja pracować z zespołem wspaniałych ludzi, w atmosferze wzajemnej współpracy i poczucia wspólnych celów.

Projekty prowadzimy w Scrumie, sprinty z reguły 2 tygodniowe, wszystko dobrze poukładane i udokumentowane. Piszemy testy jednostkowe, testujemy też manualnie, robimy code review i mamy zautomatyzowany workflow.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Umiejętności zbierania i analizowania wymagań w kontekście potrzeb Klienta dla tworzonych rozwiązań mobile i web
  • Koniecznie – wiedzy i doświadczenia jak przekuć wizję rozwoju produktu w krótko i długoterminowe cele – wpływać na jakość i terminowość dostarczanych rozwiązań
  • Umiejętności kosztorysowania i konstruowania finalnej oferty
  • Wiedzy jak monitorować i raportować postęp prac nad projektem
  • Praktycznej znajomości metodyk / frameworków służących do prowadzenia projektów softwarowych (Scrum, AgilePM, PMI, Prince2) oraz znajomości narzędzi wspierających zarządzanie projektami (Jira, Confluence)
  • Naturalności w budowaniu relacji i skutecznego komunikowania się – nasza praca to nie tylko wykonywanie zadań z projektowego scope, doradzamy i pomagamy Klientom budować ich biznes
  • Biegłej znajomości języka angielskiego

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Będziesz zarządzać projektami IT w pełnym cyklu: od zebrania i analizy wymagań po wdrożenie zaprojektowanego rozwiązania u Klienta
  • I – nie obejdzie się oczywiście bez organizowania i nadzorowania zadań realizowanych przez zespoły developerskie

Ważne dla nas są:

  • +3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami: mobile & web development, e-commerce
  • Doświadczenie w roli Product Ownera oraz praktyczna znajomość Scrum
  • Analityczne myślenie
  • Efektywność, samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy
  • Skuteczna komunikacja i współpraca w ramach zespołów projektowych i z Klientem

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, zaczynasz w godzinach między 7 a 10-tą
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, chyba że wolisz centrum Krakowa i stylowe biuro w kamienicy, w niedużej (obecnie ok. 40 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz zawsze świeże owoce w kuchni
  • Naprawdę przyjazną atmosferę jakiej trudno szukać gdzie indziej!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Zwykle mówimy, że proces rekrutacji “is easy like one, two and three”. W tej rekrutacji proces jest nieco wydłużony, aby obie strony miały szansę upewnić się, że chcą ze sobą pracować 🙂

  • Wysyłasz do nas swoje CV
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną
  • Następnie umawiamy się z Tobą na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną