Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

PHP Backend Developer

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Backend
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b
Widełki: 9000 - 14000 zł netto (b2b)

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów
Główne: GIT, Jenkins, Laravel, PHP

praca

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg
Wielkość zespołu: 4-5 os
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
AWS
GIT
Jenkins
Laravel
REST API
PHP

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:
Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,
Jesteśmy zgraną ekipą, pracujemy w małych projektowych zespołach, dzięki czemu każdy ma szansę pokazać swoje umiejętności. Szukamy kogoś, kto jest kreatywny, twórczy, otwarty i razem z nami będzie tworzył coraz to lepsze rozwiązania. Projekty prowadzimy w Scrumie, sprinty z reguły 2 tygodniowe, wszystko dobrze poukładane i udokumentowane. Piszemy testy jednostkowe, testujemy też manualnie, robimy code review i mamy zautomatyzowany workflow. Pracując z nami poznasz wielu wspaniałych i kreatywnych ludzi oraz przekonasz się co to znaczy prawdziwie przyjazna atmosfera w pracy. Czego konkretnie oczekujemy?
  • 3+ lat komercyjnego doświadczenia w programowaniu w PHP
  • Bardzo dobrej znajomości jednego z framework’ów Laravel
  • Znajomości relacyjnych bazach danych
  • Wiedzy jak korzystać ze wzorców projektowych
  • Znajomości narzędzi do CI, np. Bitrise
  • Doświadczenia w pracy z Amazon AWS
  • Wiedzy na temat funkcjonowania REST API
  • Sprawnego korzystania z GIT-a
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Otwartości i komunikatywności
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Programowanie oraz rozwijanie nowoczesnych rozwiązań backendowych dla aplikacji mobilnych, webowych i rozwiązań typu e-commerce
  • Rozwój istniejących funkcjonalności, integracji, modułów i optymalizacja mechanizmów dla istniejących rozwiązań w oparciu o istniejące założenia architektoniczne
  • Projektowanie oraz wdrażanie struktury bazy danych pod nowe moduły / projekty
  • Dbanie o niezawodność i skalowalność budowanych rozwiązań
czytaj więcej»
#php#REST API#GIT#Jenkins#AWS#laravel
Rekrutacja online