Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista PHP

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Full-stack
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę

projekty

Typ projektów:własny produkt
Główne: AJAX, Composer, CSS3, GIT, HTML5, JavaScript, jQuery, Linux, oop, PHP, PHPUnit, Zend
Poboczne: Ansible, Jenkins, MySQL, PostgreSQL, Typo 3, WordPress

praca

Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
AJAX
jQuery
Linux
CSS3
HTML5
JavaScript
oop
PHP
Mile widziane:
Ansible
Composer
Docker
GIT
Jenkins
MySQL
PHPUnit
PostgreSQL
Typo 3
WordPress

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,
JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:
  • pełną wyzwań praca w przyjaznej atmosferze
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość awansu oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • pakiet atrakcyjnych benefitów
PROFIL KANDYDATA:
  • bardzo dobra znajomość PHP, OOP
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • dobrą znajomość HTML5/CSS3
  • dobra znajomość JavaScript, jQuery, Ajax
  • znajomość narzędzi Zend Framework, PHPUnit, Composer, Git
  • doświadczenie z systemami CMS
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość CMS TYPO3, CMS Made Simple, WordPress
  • doświadczenie z narzędziami DevOps (Jenkins, Docker, Vagrant, Ansible)
  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL), doświadczenie z Linux (desktop)
ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:
  •  tworzenie/utrzymanie/rozbudowa aplikacji webowych (PHP, HTML, CSS i JS)
  • udział w analizie wymagań
  • optymalizacja istniejących rozwiązań
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • dbanie o jakość kodu (przeglądy kodu, ciągła integracja, testy jednostkowe)
  • dokumentacja techniczna rozwiązań
  • współpraca z zespołem
#full stack#front-end#backend##php#developer php#programista php
Rekrutacja online