Programista Systemowy

Firma:

nazwa.pl

Typ: DevOps
Poziom: regular
Odświeżono: 3 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Zdalnie

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę
Widełki: 13 000 - 20 000 (kontrakt b2b)

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Główne: PHP, Python, Java, Ansible, Linux, TCP/IP, C++, Bash, Perl, IMAP, POP3
Poboczne: MySQL, PostgreSQL, GIT, Zookeeper, RabbitMQ, LDAP, Postfix, Apache, Nginx, CouchBase, OpenStack, ELK , LXC, KVM

praca:

Wielkość zespołu: 6-8 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
Python
Linux
Bash
Perl
GIT
TCP/IP
Mile widziane:
MySQL
PostgreSQL
Zookeeper
RabbitMQ
C++
LDAP
Postfix
Apache
Nginx
CouchBase
Lua
LXC
KVM

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Karta Multisport
Wydarzenia branżowe: szkolenia, konferencje
Kuchnia oraz ciepłe i zimne napoje
Playroom: piłkarzyki, miejsce do relaksu
Integracja: cykliczne eventy wewnętrzne, wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy

Masz doświadczeniu w programowaniu niskopoziomowym? Szukasz miejsca, w którym wykorzystasz wiedzę z obszaru budowy systemów i będziesz miał/a możliwość jej dalszego rozwoju? Dołącz do zespołu.pl i zostań ekspertem w obszarze rozwoju systemów!

Jako lider technologiczny oferujmy:

  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w konferencjach szkoleniach
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • zniżki na usługi nazwa.pl oraz pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, ub. medyczne, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne i in.)
  • komfortową lokalizację biura w Czyżynach lub współpracę zdalną

Kluczowe wymagania:

  • posiadasz doświadczenie w pracy jako Inżynier lub Programista Systemowy
  • masz zaawansowaną znajomość Python/ Perl
  • doskonale odnajdujesz się w środowisku Linux

Idealnie jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach
  • pracowałeś/aś przy projektach z obszaru Research & Development
  • posiadasz znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP)

Zakres zadań:

  • projektowanie architektury systemów i aplikacji
  • rozwój i tworzenie backend’owych aplikacji pracujących w środowisku Linux.
  • rozwiązywanie problemów w aplikacjach i naprawę błędów
  • praca z technologiami: OpenStack, ELK, ZOOKeeper, RabbitMQ, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM

#DevTeam#Python#Linux#Perl##programista#Programmer##DevOps##system
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.