Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Embedded Engineer

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Backend
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów
Główne: ARM, C
Poboczne: Embedded

praca

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg
Wielkość zespołu: 4-5 os
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Embedded
ARM
C
Mile widziane:
C++
GIT
Python
Ruby

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:
Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Zadania:

  • tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery oraz komputery jednoukładowe  (ARM, System-On-Module)
  • uczestniczenie w całym cyklu tworzenia projektu od koncepcji, poprzez tworzenie i analizę wymagań, aż po ich realizację
  • projektowanie nowych urządzeń i rozwijanie istniejących
  • tworzenie prototypów i urządzeń opartych o systemy wbudowane
  • tworzenie specyfikacji technicznej
  • tworzenie analiz i realizacja prac badawczych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka C
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C
  • znajomość systemów operacyjnych dla systemów wbudowanych (Embedded Linux, RTOS)
  • znajomość interfejsów i peryferiów mikrokontrolerów
  • chęć poznawania i uczenia się nowych technologii
  • umiejętność czytania schematów ideowych i dokumentacji technicznych
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz dobra organizacja pracy
  • podstawowa znajomość elektroniki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomość innych języków skryptowych (Python, Ruby)
  • znajomość C++ i wzorców projektowych
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
  • doświadczenie w zakresie elektroniki, automatyki lub mechaniki

Oferujemy:

  • umowę o pracę/B2B
  • pracę przy ciekawych projektach z dziedziny IoT
  • stały rozwój i szkolenia zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem
  • szansę na realizację swoich pomysłów
  • współpracę z najlepszymi specjalistami IT
  • firmową aplikację ułatwiającą start w nowym otoczeniu
czytaj więcej»
#C#Embedded#R&D##worklifebalance