Przejdź do serwisu Crossweb

Frontend Developer

Firma:

Netizens

Typ: frontend
Poziom: regular
Odświeżono: 2 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Katowice

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: HTML5, CSS3, React
Poboczne: JavaScript, Angular.js, WordPress, Cordova, vue.js, React Native

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 4-5 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
HTML5
CSS3
React
Mile widziane:
JavaScript
Angular.js
WordPress
Cordova
vue.js
React Native

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Prywatna opieka medyczna
Piłka nożna, koszykówka i siatkówka
Wydarzenia branżowe (wyjazdy na szkolenia i konferencje)
Kuchnia w pełni wyposażona
Napoje (kawa, napoje gorące, zimne dla pracowników)
Piłkarzyki, miejsce do relaksu
Coroczny wyjazd integracyjny, wspólne wyjścia, wspólne oglądanie meczów
Parking
Parking dla rowerów

Opis stanowiska

  • oprogramowanie i rozwijanie serwisów, aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • współpraca z programistami backend oraz grafikami w celu przygotowania frontendu serwisów i aplikacji internetowych

Wymagania

  • 2+ lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych
  • dobra znajomość frameworka React
  • znajomość rozwiązań zarządzania stanem (Redux lub Mobx)
  • dobra znajomość API HTML5, CSS i REST API
  • doświadczenie pracy z jednym z preprocesorów CSS (np. SCSS)  oraz znajomość BEM
  • doświadczenie w korzystaniu z ES2015+
  • doświadczenie w tworzeniu interfejsów Responsive Web Design
  • umiejętność kodowania pod różne przeglądarki (Internet Explorer 11, Edge, Firefox, Safari, Chrome)
  • dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja
  • otwartość na nowe technologie i wyzwania

Mile widziane

  • znajomość architektury aplikacji typu SPA
  • znajomość platformy WordPress
  • znajomość platformy Electron
  • znajomość platformy React-Native
  • znajomość platformy Cordova
  • znajomość frameworka JavaScript (Angular, Vue)
  • znajomość systemu typowania np.: TypeScript
  • Doświadczenie w testach E2E
  • doświadczenie pracy z narzędziami typu: Gulp, Webpack, Eslint, Gitlab CI
  • znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN, GIT)
  • umiejętność optymalizacji serwisów pod kątem SEO i ułatwień dostępu dla osób niedowidzących
  • podstawy node.js

Oferujemy

  • umowę o pracę/B2B
  • stały rozwój i szkolenia zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem
  • pracę przy ciekawych projektach
  • współpracę z najlepszymi specjalistami IT
  • nowoczesne, a zarazem industrialne miejsce pracy (mieścimy się w budynku byłej Fabryki Porcelany) wzbogacone o piłkarzyki i hulajnogi
  • firmową aplikację ułatwiającą start w nowym otoczeniu
czytaj więcej»
#web developer##Frontend

Zgłoszenie trafi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłając aplikację z Crossjob, bardzo pomagasz nam się rozwijać