Przejdź do serwisu Crossweb

praca:

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
MySQL
GIT
Laravel
PHP7
FireBird
Mile widziane:
JavaScript
jQuery
Node.js
vue.js

inne wymagania:

Doświadczenie: 4+
Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Prywatna opieka medyczna
Piłka nożna, koszykówka i siatkówka
Wydarzenia branżowe (wyjazdy na szkolenia i konferencje)
Kuchnia w pełni wyposażona
Napoje (kawa, napoje gorące, zimne dla pracowników)
Piłkarzyki, miejsce do relaksu
Coroczny wyjazd integracyjny, wspólne wyjścia, wspólne oglądanie meczów
Parking
Parking dla rowerów

Opis stanowiska:
– oprogramowanie i rozwijanie serwisów, aplikacji internetowych, api z wykorzystaniem języka PHP 5.x i 7.x
– analiza dokumentacji projektowej niezbędnej w realizacji projektów / zadań
– testowanie pisanego przez siebie kodu (testy jednostkowe, integracyjne)

Wymagania:
– minimum 4-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji/stron internetowych z wykorzystaniem języka PHP 5.x i/lub 7.x
– bardzo dobra znajomość frameworka Laravel
– doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (np. MySQL, Firebird, PostgreSQL), w tym umiejętność budowania zapytań SQL
– bardzo dobra znajomość wzorców projektowych
– umiejętność posługiwania się GIT
– umiejętność programowania z wykorzystaniem technik TDD, DDD
– stosowanie dobrych praktyk w programowaniu: DRY/SOLID/KISS
– znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumienie specyfikacji projektu

– znajomość nierelacyjnych baz danych NoSQL (np. MongoDB)
– znajomość języka JavaScript i technologii frontendowych takich jak jQuery, Vue.js i inne
– umiejętność budowania aplikacji z wykorzystaniem NodeJS

Oferujemy:
– Umowę o pracę/B2B
– stały rozwój i szkolenia zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem
– pracę przy ciekawych i międzynarodowych projektach
– współpracę z najlepszymi specjalistami IT
– nowoczesne, a zarazem industrialne miejsce pracy (mieścimy się w budynku byłej Fabryki Porcelany) wzbogacone o piłkarzyki i hulajno
– firmową aplikację ułatwiającą start w nowym otoczeniu
wyjątkowy sposób doceniania pracowników, a dla najlepszych wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie

czytaj więcej»
##php#developer php##Senior#laravel