Przejdź do serwisu Crossweb

praca:

Wielkość zespołu: 4-5 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
WordPress
PHP
JavaScript
HTML
CSS
Mile widziane:
MySQL

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Prywatna opieka medyczna
Piłka nożna, koszykówka i siatkówka
Wydarzenia branżowe (wyjazdy na szkolenia i konferencje)
Kuchnia w pełni wyposażona
Napoje (kawa, napoje gorące, zimne dla pracowników)
Piłkarzyki, miejsce do relaksu
Coroczny wyjazd integracyjny, wspólne wyjścia, wspólne oglądanie meczów
Parking
Parking dla rowerów

Opis stanowiska:

  • programowanie serwisów/aplikacji internetowych opartych o platformę WordPress
  • rozwój istniejących projektów
  • dokumentowanie pisanego przez siebie kodu

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji/stron internetowych opartych o WordPress’a
  • bardzo dobra znajomość platformy WordPress (custom post type, custom taxonomies, W3 Total Cache, ACF Pro, WPML, multisite)
  • bardzo dobra znajomość PHP (pisanie wtyczek WordPress, integracja WordPress’a z zewnętrznymi systemami)
  • dobra znajomość WP REST API
  • dobra znajomość JavaScript (vue.js, jQuery), AJAX
  • umiejętność tworzenia motywów WordPress
  • podstawowa znajomość́ HTML, CSS (za jakość warstwy front-end odpowiedzialni są niezależni web-developerzy)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie specyfikacji projektu

  • znajomość baz danych MySQL, umiejętność budowania zapytań SQL
  • znajomość technologii mobilnych (RWD)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B
  • stały rozwój i szkolenia zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem
  • pracę przy ciekawych projektach
  • współpracę z najlepszymi specjalistami IT
  • nowoczesne, a zarazem industrialne miejsce pracy (mieścimy się w budynku byłej Fabryki Porcelany) wzbogacone o piłkarzyki i hulajnogi
  • firmową aplikację ułatwiającą start w nowym otoczeniu
  • wyjątkowy sposób doceniania pracowników, a dla najlepszych wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie
czytaj więcej»
#wordpress

Zgłoszenie trafi bepośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłąjąc apliakcję z Crossjob, bardzo pomagasz nam sie rozwijać