Przejdź do serwisu Crossweb

BI Developer

Firma:

Onwelo

Typ: backend
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Katowice

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: BI, Cognos

praca:

Metodyka pracy: Scrum

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
BI
Cognos

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,

Profity dla pracowników:

Ubezpieczenie
Opieka medyczna
Karta Benefit Multisport
Kuchnia
Wydarzenia branżowe
Kawa, herbata, woda
Chillout room
Integracja

Poszukujemy dociekliwych i nastawionych na rozwój ludzi, którzy chcą pracować w obszarze hurtowni danych i Business Intelligence, wzmacniając drużynę Onwelo w strategicznych projektach realizowanych dla Klientów w Polsce i za granicą.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne
  • Interesujesz się tematyką hurtowni danych i Business Intelligence
  • Jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków
  • Cechuje Cię inicjatywa w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Mile widziana będzie wiedza oraz doświadczenie w pracy ze środowiskiem Cognos 10.2 i/lub 11.x

Z nami będziesz:

  • Utrzymywać i rozwijać środowisko Cognos 11.x
  • Wspierać użytkowników w korzystaniu z systemu i jego rozwoju
  • Rozwijać hurtownię danych oraz budować procesy ETL
  • Brać udział w innych zadaniach zespołu hutrowni danych i BI

Dowiedz się, jak skorzystasz, będąc w Onwelo:

  • Będziesz współpracować z doświadczonymi ekspertami
  • Weźmiesz udział w projektach dla międzynarodowych klientów
  • Rozwiniesz umiejętność pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Otrzymasz możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy
  • Dołączysz do zgranego zespołu pasjonatów IT
  • Będziesz pracować w komfortowych warunkach
  • Wpłyniesz na kierunek swojego rozwoju
  • Dostaniesz pakiet benefitów
  • Wybierzesz dowolną formę zatrudnienia
  • Otrzymasz propozycję pracy za granicą, jeśli jesteś mobilny zawodowo
czytaj więcej»
#BI#BusinessIntelligence#Business Intelligence#Cognos
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.