Przejdź do serwisu Crossweb

Typ: backend
Poziom: regular
Odświeżono: 3 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Katowice

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b
Widełki: 600 - 1 000 zł netto (kontrakt b2b)

Główne: C, C++

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Wielkość zespołu: 6-8 os.
Elastyczne godziny pracy: tak

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom:

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
OK System
Szkolenia, udział w konferencjach
Imprezy integracyjne

Stanowisko: Embedded Developer/Senior Embedded Developer

Lokalizacja: Katowice, ul. Francuska

Finanse: do 1000 PLN netto za dzień + VAT za dzień na B2B,

wynagrodzenie jest uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji.

Język Angielski: na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym prace w międzynarodowym środowisku.

Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, OK System, szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych, elastyczny czas pracy, system kafeteryjny, stołówka, możliwość doskonalenia języka angielskiego.

Proces Rekrutacyjny: Proces rekrutacyjny jest dwu-etapowy. Pierwszy etap to 30 minutowy call techniczny z managerem. Drugi i ostatni etap to rozmowa f2f z Managerem oraz osobą techniczną z zespołu w siedzibie klienta. Etap ten trwa przeważnie nie trwa więcej niż 1,5h.

Klientem jest firma z przeszło 100 letnią historią. To wiodący globalny dostawca rozwiązań dla przemysłu w zakresie techniki napędowej, sterowania i oprogramowania.

Praca nad produktami komunikacyjnymi wykorzystywanymi w automatyce przemysłowej (mosty ethernetowe, adaptery).

100% testów automatycznych.

70% nowych nowych funkcjonalności, 20% utrzymania.

Zespół scrum 7-8 inżynierów.

Obowiązki:

  • uczestnictwo w rozwoju oprogramowania wbudowanego wykorzystywanego w produktach klienta w zakresie planowania, przygotowania projektu implementacji oraz tworzenia architektury i kodu produktu;
  • zapewnienie odpowiedniej jakości wytwarzanego oprogramowania (unit testy, przeglądy kodu);
  • samodzielne kierowanie rozwojem wybranych elementów produktu;
  • współpraca w procesie tworzenia dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia;
  • wykształcenie wyższe informatyczne, elektroniczne lub pokrewne;
  • doświadczenie w zakresie oprogramowania układów typu embedded;
  • dobra znajomość programowania w języku C lub C++;
  • dobra znajomość przynajmniej jednej z technologii: systemów operacyjnych czasu rzeczywistego (RTOS), programowania peryferiów mikroprocesorowych, technik sieciowych (Ethernet, TCP/IP), sterowników przemysłowych, układów wieloprocesorowych; znajomość pozostałych technologii będzie istotnym atutem;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym zespole;
  • znajomość: python, c ++, RTOS, sieć: ethernet, TCP / IP.

Zgłoszenie trafi bepośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłąjąc apliakcję z Crossjob, bardzo pomagasz nam sie rozwijać