Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

SAP Developer / ABAP

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Backend
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b
Widełki: 12000 - 22000 zł netto (b2b)

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów
Wykorzystywane technologie/narzędzia:
Główne: ABAP

praca

Wielkość zespołu: 6-8 os
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Java
ABAP
SAP
Mile widziane:
SAP Fiori
SAP Hybris

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe
Zadania:
  • Programowaniu w języku ABAP
  • Rozszerzeniu funkcjonalności systemów SAP - migracja danych;
  • Wsparcie testów i wdrożenie systemów;
  • Tworzeniu dokumentacji technicznej;
Oczekiwania:
  • Znajomość: ABAP,  aplikacji Webowych, platform integracyjnych oraz baz danych;
  • Mile widziane doświadczenie w SAP XI / PI / PO / Hana / EP / Fiori
  • Podstawowa wiedza JAVA
  • Chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwijania swoich umiejętności;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Korzyści:
  • Możliwość udziału w projektach zagranicznych oraz R&D
  • Możliwość zdobywać doświadczenia w HTML5, UX, Big Data, rozwiązania e-commerce (e-podpis, e-dokumenty, security),  hurtownie danych, systemy archiwizacyjne, Business Objects, rozwiązania w chmurze;
  • System szkoleń i programów rozwojowych;
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet benefitów.
czytaj więcej»
##SAP#abap#sap#sap abap