Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Angular Developer

Typ: frontend
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b
Widełki: 8 000 - 16 000 zł brutto (kontrakt b2b)

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Główne: HTML5, JavaScript, SASS, JSON, HTML, Angular, REST, Less, SCSS

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Elastyczne godziny pracy: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Angular
HTML5
JavaScript
JSON
HTML
SCSS
Mile widziane:
GIT
Jira
Confluence

inne wymagania:

Doświadczenie: 3+

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna Allianz
Ubezpieczenie grupowe na życie
Karta Benefit Multisport Plus
Szkolenia dla pracowników
Udział w targach branżowych i konferencjach (autorskie wydarzenie Sky-Shop Day)
W pełni wyposażona kuchnia (ekspres do kawy, lodówka, mikrofalówka)
Pyszna kawa, herbata, woda mineralna, soki, napoje
Słodycze i owoce przez cały tydzień
Pizza Day, Fruit Day i inne
Imprezy firmowe, wspólne wyjścia
Raz w roku dłuższy wyjazd integracyjny
Miejsce do relaksu: chill pufy, Xbox One
Elastyczne godziny pracy
Firmowa biblioteczka: dostęp do książek i czasopism branżowych

Sky-Shop to polska platforma sklepów internetowych istniejąca od 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 20 000 sklepów internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko Angular Front-end Developera.

Będziesz miał możliwość pracy przy jednym z największych projektów e-commerce w Polsce wywierając realny wpływ na rozwój branży i samego oprogramowania Sky-Shop. Przede wszystkim będziesz odpowiedzialny za stworzenie zupełnie nowej wersji naszego Kreatora Szablonu oraz jego rozwój korzystając z najnowszych stabilnych wersji Angulara.

Dodatkowo okazyjnie będziesz rozbudowywał nasz główny szablon sklepu o nowe moduły i funkcjonalności wraz z innymi Front-End Developerami.

Poznasz i będzie pracował również z “przemoBB” czyli twórcą skryptu “phpBB by Przemo” z którego w latach świetności korzystało ponad 20tyś. for internetowych.

Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • Stworzenie nowej wersji Kreatora Szablonu w oparciu o Angular
  • Współpraca w zespole Scrumowym
  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych zgodnie z obowiązującymi trendami i najwyższą jakością
  • Rozwój szablonu sklepu poprzez tworzenie nowych modułów i funkcjonalności

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy komercyjnej
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka Angular
  • Znajomości HTML/HTML 5, SCSS, JavaScript,  JSON, Rest
  • Znajomości Sass/Less
  • Umiejętności wdrażania serwisów w RWD
  • Znajomości technik optymalizacji strony www
  • Dokładność – Pixel Perfect!
  • Portfolio – wymagane

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w zespole scrumowym
  • Znajomość narzędzi Git, Jira, Confluence
  • Znajomość znaczników Smarty
  • Wiedza na temat optymalizacji pod urządzenia mobilne oraz SEO

Co oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT, w ciekawym, rozwojowym projekcie
  • Pełny etat – Kontrakt B2B i atrakcyjne wynagrodzenie(8 000 – 16 000 zł brutto) uzależnione od Twoich umiejętności + premie roczne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym 2 monitory (opcjonalnie również Mac)
  • Praca od poniedziałku do piątku – w weekend świety spokój
  • Ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach
  • Kameralna atmosfera z zespołem +20 osób.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne
  • Chill pufa, Xbox z grami
  • Przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy