Przejdź do serwisu Crossweb
en

PHP Developer

Typ: backend
Poziom: regular
Odświeżono: tydzień temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę
Widełki: 9 000 - 12 000 (kontrakt b2b)

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: Oprogramowanie sklepów internetowych - Sky-Shop.pl

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Wielkość zespołu: 10+ os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
PHP
MySQL
Mile widziane:
JavaScript
Docker
NoSQL
MongoDB
GIT
Perl
REST API
Jira
Confluence
Symfony
ExtJS

inne wymagania:

Doświadczenie: 3+
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna Allianz
Ubezpieczenie grupowe na życie
Karta Benefit Multisport Plus
Szkolenia dla pracowników
Udział w targach branżowych i konferencjach (autorskie wydarzenie Sky-Shop Day)
W pełni wyposażona kuchnia (ekspres do kawy, lodówka, mikrofalówka)
Pyszna kawa, herbata, woda mineralna, soki, napoje
Słodycze i owoce przez cały tydzień
Pizza Day, Fruit Day i inne
Imprezy firmowe, wspólne wyjścia
Raz w roku dłuższy wyjazd integracyjny
Miejsce do relaksu: chill pufy, Xbox One
Elastyczne godziny pracy
Firmowa biblioteczka: dostęp do książek i czasopism branżowych

Sky-Shop to polska platforma sklepów internetowych działająca w modelu SaaS, istniejąca od 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko programisty PHP.

Jako PHP Developer będziesz odpowiedzialny/a za rozwój oprogramowania Sky-Shop poprzez tworzenie nowych funkcjonalności, modułów, integracji jak i rozwijanie aktualnych rozwiązań. Wierzymy że Twoja praca wniesie dużo innowacji i sprawi że sklepy działające na Sky-Shop będą jeszcze lepsze.

Będziesz miał również możliwość pracy z “przemoBB” czyli twórcą skryptu “phpBB by Przemo” z którego w latach świetności korzystało ponad 20tyś. for internetowych.

Dołączysz do zespołu Scrum’owego składającego się z Front-End Developerów, PHP Developerów (wielu Seniorów), Testerów, DevOps’ów i PMa.

Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • Tworzenie nowych i rozwój istniejących funkcjonalności, integracji, modułów i optymalizacja mechanizmów platformy Sky-Shop.
  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowej wersji platformy
  • Praca w zespole Scrumowym
  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych zgodnie z obowiązującymi trendami i najwyższą jakością

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako Programista PHP
  • Znajomość PHP w wersji co najmniej 7.x
  • Znajomość programowania obiektowego
  • Znajomość MySQL i znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • Znajomość zagadnień tworzenia wydajnych systemów i optymalizacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Dodatkowym atutem będzie:

  • Przynajmniej podstawy znajomości baz NoSQL (np. MongoDB)
  • Znajomość narzędzi i technologii: GIT, Jira, Confluence, Docker, Perl
  • Znajomość frameworka Symfony, Ext JS
  • Znajomość JavaScript
  • Umiejętność integracji po API dostawców i korzystania z ich dokumentacji.
  • Doświadczenie przy pracy w systemach e-commerce

Co oferujemy:

  • Pełny etat – Umowa o Pracę lub B2B (Przy B2B – 9 000 – 12 000 zł netto)
  • Premie roczne oraz uznaniowe
  • Elastyczne godziny pracy w tym aktualnie głównie praca zdalna
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie jeżeli jesteś z Krakowa
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym 2 monitory (Mac, Windows, Linux)
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia wewnętrzne oraz dostęp do Udemy
  • Młody ambitny zespół 30+ osób.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo, wyjazdy weekendowe itp.
  • W biurze kawa, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne
  • Chill pufa, Xbox z grami
czytaj więcej»
#php#mySQL
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.