Przejdź do serwisu Crossweb

Programista PHP

Typ: backend
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: Oprogramowanie sklepów internetowych - Sky-Shop.pl
Główne: MySQL, PHP7, Symfony4
Poboczne: Docker, GIT, Linux, Perl, ExtJS

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 9-10 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
PHP7
MySQL
GIT
Mile widziane:
Docker
ExtJS

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna Allianz
Ubezpieczenie grupowe na życie
Karta Benefit Multisport Plus
Szkolenia dla pracowników
Udział w targach branżowych i konferencjach (autorskie wydarzenie Sky-Shop Day)
W pełni wyposażona kuchnia (ekspres do kawy, lodówka, mikrofalówka)
Pyszna kawa, herbata, woda mineralna, soki, napoje
Słodycze i owoce przez cały tydzień
Pizza Day, Fruit Day i inne
Imprezy firmowe, wspólne wyjścia
Raz w roku dłuższy wyjazd integracyjny
Miejsce do relaksu: chill pufy, Xbox One
Elastyczne godziny pracy
Firmowa biblioteczka: dostęp do książek i czasopism branżowych

Sky-Shop to polska platforma sklepów internetowych istniejąca od 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 20 000 sklepów internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko Programista PHP.

Jako Back-Endowiec będziesz odpowiedzialny/a za rozwój oprogramowania Sky-Shop poprzez tworzenie nowych funkcjonalności, modułów, integracji jak i rozwijanie aktualnych rozwiązań. Wierzymy że Twoja praca wniesie dużo innowacji i sprawi że sklepy działające na Sky-Shop będą jeszcze lepsze.

Dajemy możliwość pracy w gronie specjalistów przy dużym i zaawansowanym projekcie który daje wiele satysfakcji i nowych wyzwań.

Będziesz miał również możliwość pracy z “przemoBB” czyli twórcą skryptu “phpBB by Przemo” z którego w latach świetności korzystało ponad 20tyś. for internetowych.

Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • Tworzenie nowych i rozwój istniejących funkcjonalności, integracji, modułów i optymalizacja mechanizmów platformy Sky-Shop.
  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowej wersji platformy
  • Współpraca w zespole Scrumowym
  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych zgodnie z obowiązującymi trendami i najwyższą jakością

Czego oczekujemy:

  • Minimalne doświadczenie: 1 rok lub więcej na stanowisku Programisty PHP
  • Znajomość PHP w wersji co najmniej 7.x
  • Znajomość programowania obiektowego
  • Znajomość MySQL i znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • Znajomość zagadnień tworzenia wydajnych systemów i optymalizacji
  • Umiejętność integracji po API dostawców i korzystania z ich dokumentacji.
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Dodatkowym atutem będzie:

  • Przynajmniej podstawy znajomości baz NoSQL (np. MongoDB)
  • Znajomość narzędzi Git, Jira, Confluence
  • Znajomość frameworka Symfony, Ext JS
  • Znajomość JavaScript
  • Doświadczenie przy pracy w systemach e-commerce

Co oferujemy:

  • Pełny etat – Umowa o Pracę lub B2B i atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności + premie roczne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT, w ciekawym, rozwojowym projekcie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym 2 monitory (opcjonalnie również Mac)
  • Praca od poniedziałku do piątku – w weekend świety spokój
  • Ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach
  • Kameralna atmosfera z zespołem +20 osób.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne
  • Chill pufa, Xbox z grami
  • Przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy
czytaj więcej»
##php##mysql#developer php#mistrzphp

Zgłoszenie trafi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłając aplikację z Crossjob, bardzo pomagasz nam się rozwijać