Logo Crossweb
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

E-commerce Project Manager

Odświeżono: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Firma:

Strix

Typ: pm
Poziom: lead / manager

formalności

Typ umowy: b2b, umowa o pracę
Widełki: 10 000 - 14 000 zł netto (b2b)

praca

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Elastyczne godziny pracy: tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Jira
agile
Mile widziane:
Magento

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Pakiet medyczny ułatwiający dostęp do opieki zdrowotnej
Organizacja czasu i miejsca pracy
  • Praca zdalna lub z biura w Krakowie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy o wybranej godzinie między 7:00-10:00
  • Dofinansowanie sprzętu dla B2B
Budżet integracyjny
  • Imprezy integracyjne
  • Pikniki rodzinne
  • Meetupy
  • Mikołajki
  • Miesięczny budżet na integrację offline (wspólny obiad czy kino) dla każdego pracownika
Budżet rozwojowy
  • Dofinansowanie kursów, szkoleń dla każdego pracownika w wysokości 3000 PLN na rok.
  • 3 godziny w każdym tygodniu przeznaczone na rozwój i naukę nowych rzeczy.
Dodatkowe benefity
  • Unikalny system przyznawania punktów, który wzmacnia relacje i motywacje
  • Dostęp do branżowej literatury i możliwość zakupienia książek, które polecisz

Poszukujemy E-commerce Project Managerów, których pasją jest budowanie wysokiej klasy systemów e-commerce z wykorzystaniem Magento. Osoba na tym stanowisku pełni kluczową rolę w zespole, która wymaga umiejętności przywódczych, kreatywności i zdolności do identyfikowania najbardziej efektywnych rozwiązań dla naszych klientów. W swojej codziennej pracy będziesz uczestniczyć w każdym etapie procesu projektowego z grupą utalentowanych programistów.

O projektach:

Mamy dwa rodzaje projektów, które możesz prowadzić w zależności od swojego doświadczenia, predyspozycji i preferencji:

  • Pierwszy typ to opieka nad już działającymi serwisami opartymi o Magento. Tutaj liczy się szybka reakcja na zgłoszenia klientów (w stylu wsparcia technicznego), zarządzanie kilkoma projektami jednocześnie, zarządzanie backlogiem, rozwój produktu.
  • Drugi typ to zarządzanie nowymi projektami: od etapu wyceny po go-live i dalszą obsługę. Tu liczy się doświadczenie w projektach wdrożeniowych, doskonała umiejętność zbierania wymagań od klientów, analiza, planowanie, holistyczne spojrzenie na projekt.

Obowiązki:

  • Analizowanie przypadków biznesowych, rozumienie potrzeb klienta i przekształcanie ich w rozwiązania IT.
  • Tworzenie planu projektu/roadmapy.
  • Współtworzenie z klientem i priorytetyzowanie wymagań oraz harmonogramowanie i raportowanie postępów prac.
  • Organizacja pracy zespołu projektowego – definiowanie zadań dla zespołu developerskiego (backend, frontend) oraz testerów.
  • Kontrola jakości pracy członków zespołu.
  • Konfiguracja systemów e-commerce zgodnie z opracowanymi celami biznesowymi, współpraca z zewnętrznymi partnerami specjalizującymi się w SEO, analizie aktywności, ERP, płatnościach i logistyce.
  • Aktywny udział w wewnętrznych spotkaniach roboczych z działami projektowymi, produkcyjnymi i testowymi.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT (najlepiej na podobnym stanowisku lub w firmach podobnych do naszej).
  • Zrozumienie metodyk Agile.
  • Umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie – zarówno słuchania jak i przekonywania.
  • Umiejętność pracy w zespole – tak, aby spotkania i warsztaty przynosiły wartość dodaną dla całej firmy i projektów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, umożliwiającej efektywną komunikację w mowie i piśmie.
  • Znajomość rynku e-commerce będzie mile widziana.
czytaj więcej»
#agile#jira#magento 2#e-commerce
Rekrutacja online