Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Head of QA

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: QA
Poziom: lead / manager

formalności

Typ umowy: b2b
Widełki: 20000 - 24000 zł netto (b2b)

praca

Metodyka pracy: Scrum
Wielkość zespołu: 10+ os

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
GraphQL
JS
Nuxt
PHP
REST
Symfony
TypeScript
vue.js
Zend

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Pakiet medyczny ułatwiający dostęp do opieki zdrowotnej
Organizacja czasu i miejsca pracy
  • Praca zdalna lub z biura w Krakowie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy o wybranej godzinie między 7:00-10:00
  • Dofinansowanie sprzętu dla B2B
Budżet integracyjny
  • Imprezy integracyjne
  • Pikniki rodzinne
  • Meetupy
  • Mikołajki
  • Miesięczny budżet na integrację offline (wspólny obiad czy kino) dla każdego pracownika
Budżet rozwojowy
  • Dofinansowanie kursów, szkoleń dla każdego pracownika w wysokości 3000 PLN na rok.
  • 3 godziny w każdym tygodniu przeznaczone na rozwój i naukę nowych rzeczy.
Dodatkowe benefity
  • Unikalny system przyznawania punktów, który wzmacnia relacje i motywacje
  • Dostęp do branżowej literatury i możliwość zakupienia książek, które polecisz
Poszukujemy doświadczonego Head of QA, zorientowanego biznesowo, z praktyczną znajomością branży internetowej/e-commerce. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem QA na poziomie całej organizacji. Będzie mieć realny wpływ na tworzenie światowej klasy rozwiązań e-commerce dla naszych klientów. Od Head of QA oczekujemy wiedzy merytorycznej, umiejętności przywódczych i zdolności do identyfikowania i wdrażania najbardziej efektywnych rozwiązań dla projektów realizowanych w organizacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w budowaniu/transformacji działu QA.
  • Umiejętność zoptymalizowania / zmodyfikowania istniejących procesów wytwarzania oprogramowania zgodnie z wypracowaną wspólnie z Managerami wizją Quality Assurance.
  • Umiejętność przygotowania i egzekwowania roadmapy rozwojowej Specjalistów.
  • Doświadczenie w testowaniu projektów na Magento 2 (lub porównywalnej platformie e-commerce).
  • Rozumienie architektury realizowanych systemów e-commerce (Headless).
  • Rozumienie wykorzystywanych technologii w organizacji: PHP(Zend, Symfony), JS(Vue 3, Nuxt 3, TypeScript), i zagadnień integracyjnych(GraphQL, Rest).
  • Znajomość narzędzi i praktyczna umiejętność wykorzystania stacku wykorzystywanego w procesie QA.
  • Techniczny analityk testów ISTQB (mile widziane advanced level).
  • Znajomość zagadnień optymalizacji projektów webowych.
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem QA i jego rozbudowa.
  • Zaprojektowanie, wdrożenie i monitorowanie procesu QA w organizacji.
  • Rekomendowanie i nadzorowanie wdrożenia narzędzi oraz rozwiązań dla projektów realizowanych w organizacji.
  • Współpraca z Architektami PHP / JS na warstwie doboru narzędzi, koncepcji wytwarzania.
  • Aktywny udział w audytach realizowanych oraz nowych projektów.
  • Współpraca z zespołem zarządzającym w zakresie strategii zapewnienia jakości.
  • Ciągła optymalizacja procesu wytwarzania oraz poziomu jakości realizowanych projektów.
  • Dbanie o rozwój kompetencji zespołu QA, dzielenie się wiedzą.
  • Uczestnictwo w procesie rekrutacji.
  • Określanie mierników jakościowych oraz wspieranie QA engineer w egzekwowaniu powyższych.

Benefity:

  • imprezy integracyjne, meetupy
  • dodatkowy miesięczny budżet integracyjny
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość wyboru miejsca pracy (100% zdalnie lub z biura w Krakowie)
  • budżet rozwojowy 3000 zł/rok
  • prywatna opieka medyczna
  • Bonusownia – wewnętrzny system motywacyjny
  • biblioteka firmowa
  • finansowanie sprzętu komputerowego dla pracowników B2B
  Dlaczego Strix to świetne miejsce pracy?
  • Jesteśmy firmą, dla której najważniejsi są ludzie. Dzięki unikalnej kulturze pracy stworzyliśmy przestrzeń, która nie tylko przyciąga świetnych pracowników, ale jest też kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź, jacy jesteśmy fajni w zakładce: https://pl.strix.net/blog-kategorie/kultura .
  • Jeśli masz otwarty umysł i lubisz ambitne projekty, wiele nas łączy