Przejdź do serwisu Crossweb

Możliwa praca zdalna 100%: nie

Typ projektów: projekty dla klientów
Nazwa produktu: platforma ecommerce
Główne: HTML5, PHP, JavaScript, CSS3, Magento, vue.js
Poboczne: Node.js, GIT, Gulp

praca:

Metodyka pracy: Kanban, Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 4-5 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
HTML5
JavaScript
CSS3
GIT
vue.js
Mile widziane:
Node.js
React
Magento

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Opieka medyczna: Luxmed
Sport
Karta Benefit Multisport
Kursy językowe
Lekcje języka angielskiego grupowe i indywidualne
Możliwość wyjazdu na MeetMagento, dofinansowanie do konferencji, budżet szkoleniowy
Kuchnia (mikrofalówka, ekspres do kawy, smoothie maker)
Pyszna kawa z ekspresu, herbata, woda mineralna, cola, sprite, etc.
Raz w tygodniu czwartkowe śniadania firmowe
Integracja
Co miesiąc imprezy firmowe, raz w roku integracyjny wyjazd na 3 dni
Parking rowerowy
Przy zakupie sprzętu prywatnego, który jest wykorzystywany w firmie, możliwość spłacania takiego sprzętu przez firmę (36 rat)

Zamówienie co 3 sekundy! Właśnie tak wyglądają szczyty sprzedażowe na platformie e-commerce, którą rozwijamy dla naszego klienta. Dołącz do zespołu, który realizuje jeden z ciekawszych projektów e-commerce w branży fashion&beauty. Poszukujemy ambitnego Front-end Developera, z dobrą znajomością frameworków JS (Vue, React), który zoptymalizuje, a następnie zmieni i będzie rozwijał technologie frontowe tego systemu.

Wynagrodzenie: 10-15 tys. zł + 23% VAT (umowa B2B) lub 6000-9000 zł netto (UoP)

Jakie będą Twoje zadania?

  • utrzymanie i optymalizacja obecnego rozwiązania – 40% czasu pracy – w tym sukcesywne przepisanie pod wszystkich istotnych komponentów JS na nowe technologie (Vue/React), będziesz także musiał wdrożyć się w obecną architekturę front-end systemu Magento2, na którym stoi całe rozwiązanie sprzedażowe

  • przygotowanie rozwiązania typu headless/PWA – 45% czasu pracy – wykorzystując możliwości API i GraphQL opracowanie i sukcesywne wdrażanie nowej architektury front-end, docelowo Magento będzie wykorzystywane tylko jako system back-end, więc istotna jest umiejętność pracy z RestAPI

  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołu i innych strixowych aktywnościach 🙂

Czego oczekujemy?

  • dobrej praktycznej umiejętności programowania w JavaScript (mile widziana znajomość frameworka Vue lub React, znajomość wzorcu projektowego MVVN),

  • praktycznej znajomości HTML/CSS oraz preprocesorów Less/Sass/Scss,

  • potwierdzonej doświadczeniem umiejętności integracji poprzez RestAPI, GraphQL,

  • znajomość reguł utrzymania jakości kodu np. ESLint,

  • doświadczenia w pracy z systemem wersji GIT, Npm, WebPack, Node.js oraz kontenerami typu Docker,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Scrum, Kanban),

  • znajomość j.angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

  • mile widziana wiedza o Progressive Web Apps oraz podejściu Mobile First

Co dodatkowo może Cię zainteresować:

  • pracujemy przy projektach w interdyscyplinarnych zwinnych zespołach, które realizują maksymalnie 1-2 projekty dla klientów, wielkość zespołów jest zależna od skali projektu zwykle są to tzw. „2-pizza teams”, czyli liczące od 4-8 osób,

  • pracujemy w metodykach Scrum lub Kanban,

  • każdy pracownik naszej firmy posiada własny budżet szkoleniowy w kwocie 3000 zł brutto / rocznie, którą może dowolnie rozdysponować na szkolenia, konferencje, studia, etc. (w 2018 roku Front-End developerzy wyjechali np. do Amsterdamu na warszaty przybliżające tajniki React.js)

  • dodatkowo posiadamy wewnętrzne projekty rozwojowe, mające na celu wymianę i wyrównywanie wiedzy pomiędzy zespołami,

  • lubimy dzielić się wiedzą dlatego organizujemy liczne meet-upy, konferencje, a także aktywnie uczestniczymy w tych najważniejszych na rynku,

  • w każdy czwartek organizujemy pyszne śniadania firmowe, a dodatkowo liczne imprezy integracyjne (mniejsze kilkunastoosobowe wyjścia do lokalnych klubów, jak i większe kilkudniowe), wydarzenia dla rodzin (pikniki rodzinne, Mikołajki dla dzieci) oraz inne aktywności budujące niezastąpioną kulturę organizacyjną,

  • aktualnie posiadamy lokalizacje biurowe w Krakowie, Rzeszowie, Poznaniu i Pradze,

  • możesz uzykać u nas prywatną opiekę medyczna (LuxMed) oraz kartę MultiSport,

  • jeśli zależy Ci na rozwoju języka angielskiego możesz dołączyć do zespołów uczących się od doświadczonych Native Speakerów,

  • firmowy sprzęt – laptop/stacjonarny lub jeśli zakupisz sprzęt prywatny, który będziesz wykorzystywać w pracy, możesz dostać dodatkowe dofinansowanie w postaci comiesięcznej opłaty ratalnej (max 36 rat)

  • mamy też niezastąpiony kanał „hydepark” na firmowym Mattermost 😉

#Open Source#javascript#node.js#sass#React JS#less#VueJS#vue.js

Zgłoszenie trafi bepośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłąjąc apliakcję z Crossjob, bardzo pomagasz nam sie rozwijać