Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Quality Assurance Analyst

Firma:

Strix

Typ: QA
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków
Możliwa praca zdalna 100%: nie

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b
Widełki: 10 000 - 15 000 zł netto (kontrakt b2b)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów

praca:

Metodyka pracy: Kanban, Scrum

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
HTML5
Java
GIT
JUnit
Jenkins
Selenium WebDriver
Linux
Windows
Maven
JavaScript
CSS3
iOS
Mile widziane:
SOAP
JMeter
Bash
BDD
Gatling
OWASP

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Opieka medyczna: Luxmed
Sport
Karta Benefit Multisport
Kursy językowe
Lekcje języka angielskiego
Możliwość wyjazdu na MeetMagento, dofinansowanie do konferencji, budżet szkoleniowy (3000 zł/rok)
Kuchnia (mikrofalówka, ekspres do kawy, smoothie maker)
Pyszna kawa z ekspresu, herbata, woda mineralna, cola, sprite, etc.
W każdy czwartek śniadania firmowe
Integracja
Imprezy firmowe, raz w roku integracyjny wyjazd na 3 dni
Parking rowerowy
Dofinansowanie do sprzętu komputerowego (B2B)

Dołącz do zespołu jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek technologicznych w rejonie Europe, the Middle East and Africa wg rankingu Deloitte Fast 500 EMEA za 2017 rok!

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Quality Assurance
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z testowaniem aplikacji webowych
  • umiejętność poruszania się po linii komend systemów linuksowych
  • znajomość html’a i css’a
  • umiejętność pracy na różnych środowiskach (Linux, Windows, IOS, Android)
  • umiejętność pracy na różnych przeglądarkach (Firefox, Chrome, IE, Edge, Safari)
  • umiejętność dokumentowania błędów, tworzenia przypadków testowych, raportów z testów
  • znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania
  • podstawowa umiejętność programowania w Javie
  • znajomość jUnit/TestNG
  • znajomość Maven’a
  • znajomość Git’a
  • umiejętność pisania testów z wykorzystaniem Selenium WebDriver
  • znajomość narzędzi CI (Jenkins)
  • znajomość Jira, Confluence
  • “oko do detali”
  • skrupulatność przy wykonywaniu obowiązków
  • precyzja w formułowaniu wypowiedzi
  • umiejętnośc pracy w zespole
  • wiedza oraz podstawowa znajomość narzędzi do testowania automatycznego, wydajnościowego, bezpieczeństwa
  • znajomość architektury aplikacji
  • wiedza biznesowa i domenowa

  • znajomość narzędzi BDD
  • umiejętność pisania prostych skryptów w bashu
  • umiejętność testowania API (REST i SOAP)
  • znajomość JMeter, Gatling
  • znajomość OWASP ZAP, Burp Suite, sqlmap
  • wiedza z zakresu użyteczności systemu i dostępności – WCAG

Ponadto oczekujemy:

  • pozytywnego nastawienia
  • rzetelności w wykonywaniu obowiązków
  • otwartości na nowe wyzwania
  • chęci rozwoju zawodowego na stanowisku Quality Assurance

Zakres obowiązków:

  •  gromadzenie oraz analiza wymagań biznesowych i technicznych, uzupełnianie braków w wymaganiach
  • tw0rzenie i utrzymywanie kryteriów akceptacji, przypadków użycia na podstawie zebranych wymagań
  • projektowanie przypadków testowych
  • monitorowanie stanu aplikacji (Jenkins, New Relic, testy akceptacyjne), zgłaszanie usterek oprogramowania i zarządzanie nimi (priorytetyzacja zadań)
  • współpraca z PO w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami
  • współpraca z zespołem developerskim (programiści, testerzy) w celu zapewnienia jakości
  • ustalanie potrzeby i zakresu testów automatycznych
  • ustalanie potrzeby i zakresu testów wydajnościowych
  • ustalanie potrzeby i zakresu testów bezpieczeństwa
  • opracowywanie raportów z jakości oprogramowania
  • wykonywanie testów akceptacyjnych na podstawie opracowanych wcześniej kryteriów akceptacji
  • wsparcie dla PO w procesie produkcji i utrzymania oprogramowania
  • dokumentowanie i zgłaszanie błędów
  • raportowanie sytuacji krytycznych
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalności aplikacji

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, zgranym zespole
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Pracę w nowoczesnym biurze
  • Zorganizowaną pracę w dedykowanym zespole pracującym nad projektem w oparciu o Scrum/Kanban i przy pomocy narzędzi takich jak Jira, Confluence, BitBucket, Jenkins
  • Roczny firmowy program rozwoju kompetencji technicznych realizowany we współpracy z zewnętrzną firmą szkoleniową
  • Możliwość decyzji o sposobie wydania swojego budżetu na szkolenia, konferencje i rozwój
  • Wewnętrzne projekty rozwojowe
  • Lekcje języka angielskiego grupowe i indywidualne
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed i ubezpieczenie grupowe na życie Aviva
  • Pyszne śniadania organizowane w każdy czwartek