Logo Crossweb
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Senior Quality Engineer

Odświeżono: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Firma:

Strix

Typ: QA
Poziom: senior
Miasto: Kraków, Zdalnie

formalności

Typ umowy: b2b, umowa o pracę
Widełki: 11 000 - 15 000 zł netto (b2b)

projekty

Typ projektów: projekty dla klientów
Nazwa produktu: platformy ecommerce
Główne: Continuous Integration, Continuous-Delivery, CSS, GIT, HTML, JavaScript, Jest , JMeter, Nightwatch, PostMan, SoapUI

praca

Metodyka pracy: Kanban, Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 6-8 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
JavaScript
GIT
HTML
CSS
Mile widziane:
JMeter
Nightwatch
PostMan
SoapUI
Jest
Continuous Integration
Continuous-Delivery

inne wymagania

Doświadczenie: 3+
Język obcy: angielski
Poziom:

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Pakiet medyczny ułatwiający dostęp do opieki zdrowotnej
Organizacja czasu i miejsca pracy
  • Praca zdalna lub z biura w Krakowie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy o wybranej godzinie między 7:00-10:00
  • Dofinansowanie sprzętu dla B2B
Budżet integracyjny
  • Imprezy integracyjne
  • Pikniki rodzinne
  • Meetupy
  • Mikołajki
  • Miesięczny budżet na integrację offline (wspólny obiad czy kino) dla każdego pracownika
Budżet rozwojowy
  • Dofinansowanie kursów, szkoleń dla każdego pracownika w wysokości 3000 PLN na rok.
  • 3 godziny w każdym tygodniu przeznaczone na rozwój i naukę nowych rzeczy.
Dodatkowe benefity
  • Unikalny system przyznawania punktów, który wzmacnia relacje i motywacje
  • Dostęp do branżowej literatury i możliwość zakupienia książek, które polecisz

wynagrodzenie: 11 000 – 15 000 PLN net + VAT (B2B contract)

Poszukujemy doświadczonych osób, których pasją jest jakość. Jako QA Engineer w Strix, będziesz mieć realny wpływ na tworzenie światowej klasy rozwiązań e-commerce dla naszych klientów. Będziesz zaangażowany we wspieranie jakości, definiowanie i ulepszanie procesów, identyfikację i ograniczanie ryzyka oraz wdrażanie narzędzi i rozwiązań automatyzacji w wielu zespołach. Jako członek zespołu, będziesz uczestniczył w każdym etapie procesu rozwoju projektu wraz z grupą utalentowanych profesjonalistów.

Obowiązki:

  • Rozpoznawanie i klasyfikowanie typowych ryzyk związanych z wydajnością, bezpieczeństwem, niezawodnością, przenośnością i utrzymywalnością systemów oprogramowania.
  • Dostarczanie elementów technicznych do planowania, projektowania i wykonywania testów w celu zmniejszenia ryzyka związanego z wydajnością, bezpieczeństwem, niezawodnością, przenośnością i utrzymywalnością.
  • Wybór i zastosowanie odpowiednich technik testowych w celu zapewnienia, że testy zapewniają odpowiedni poziom zaufania, w oparciu o pokrycie projektu.
  • Efektywny udział w przeglądach z deweloperami i architektami oprogramowania, wykorzystując wiedzę na temat typowych defektów w kodzie i architekturze.
  • Poprawianie charakterystyki jakościowej kodu i architektury poprzez wykorzystanie różnych technik analizy.
  • Współpracę z programistami w celu przeszkolenia ich w zakresie efektywnych technik testowania (w tym testów eksploracyjnych).
  • Wybór odpowiednich narzędzi do automatyzacji zadań związanych z testowaniem technicznym.
  • Zrozumienie technicznych zagadnień i koncepcji w zastosowaniu automatyzacji testów.
  • Tworzenie planów / strategii testowych oraz udział w tworzeniu dokumentacji testowej, scenariuszy testowych.

Wymagania:

  • Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w ocenie i ograniczaniu ryzyka, rozwiązywaniu problemów jakościowych oraz wdrażaniu zmian mających na celu poprawę efektywności programowania.
  • Dobra znajomość zagadnień i narzędzi związanych z testowaniem aplikacji jest niezbędna na tym stanowisku.
  • Znajomość różnych form testowania (jednostkowe, integracyjne, akceptacyjne, eksploracyjne).
  • Umiejętność definiowania celów jakościowych projektu lub zespołu oraz ich mierzenia.
  • Kandydat powinien znać język angielski (sprawna komunikacja w mowie i piśmie).
  • Doceniamy umiejętność pracy w zespole, proaktywną postawę, potrzebujemy osoby komunikatywnej, łatwo nawiązującej relacje.

  • Certyfikaty ISTQB Advanced Level Technical Test Analyst.
  • Doświadczenie w testowaniu projektów na Magento 2 (lub porównywalnej platformie e-commerce).
  • Znajomość następujących technologii: Javascript, Nuxt, php, Headless, Magento.
  • Doświadczenie w branży e-commerce.

Benefity:

  • imprezy integracyjne, meetupy
  • dodatkowy miesięczny budżet integracyjny
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość wyboru miejsca pracy (100% zdalnie lub z biura w Krakowie)
  • budżet rozwojowy 3000 zł/rok
  • prywatna opieka medyczna
  • Bonusownia – wewnętrzny system motywacyjny
  • biblioteka firmowa
  • dofinansowanie sprzętu dla B2B

Dlaczego Strix to świetne miejsce pracy?

  • Jesteśmy firmą, dla której najważniejsi są ludzie. Dzięki unikalnej kulturze pracy stworzyliśmy przestrzeń, która nie tylko przyciąga świetnych pracowników, ale jest też kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź, jacy jesteśmy fajni w zakładce: https://pl.strix.net/blog-kategorie/kultura .
  • Jeśli masz otwarty umysł i lubisz ambitne projekty, wiele nas łączy 🙂 Jako oficjalny partner Magento wdrożyliśmy rozwiązania e-commerce dla największych marek, m.in. pierwsza na świecie wersja Magento Commerce 2.3 z MSI dla Tous, pierwszy headless w branży home & Improvement dla Castoramy oraz architektura mikroserwisów dla międzynarodowego projektu – Modivo
  • Mamy w zespole świetnych ekspertów. To nie tylko nasza opinia, portal Clutch.co uznał nas za najlepszą firmę w kategorii “Top Developers in Poland 2020”: TopDev2020.
  • Bo to najlepsze miejsce do rozwoju! Wiedza i mądrość to nasze główne wartości – właśnie dlatego nazwa naszej firmy pochodzi od gatunku sowy. Poważnie traktujemy pomysły naszych pracowników i dajemy im przestrzeń do samorozwoju, finansując szkolenia, konferencje, wewnętrzne meetupy czy kursy.
Chętnie zobaczymy Cię na pokładzie! Dołącz do nas już dziś!

Co dalej?
  1. Rozmowa online – podczas pierwszej rozmowy zapytamy Cię o Twoje doświadczenia, wyzwania i oczekiwania związane z pracą w Strix.
  2. Rozmowa techniczna – Lider z danego zespołu opowie Ci więcej o projekcie i zada kilka pytań dotyczących Twojej wiedzy technicznej.
  3. Zadanie.
  4. Feedback, decyzja i oferta!

czytaj więcej»
##testing##QA
Rekrutacja online