Przejdź do serwisu Crossweb

Możliwa praca zdalna 100%: nie

JAVA
GIT
Selenium
Selenium WebDriver
CSS3
JUnit
Maven
Mile widziane:
Jenkins
SOAP
JMeter
Bash
REST

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Opieka medyczna: Luxmed
Sport
Karta Benefit Multisport
Kursy językowe
Lekcje języka angielskiego grupowe i indywidualne
Możliwość wyjazdu na MeetMagento, dofinansowanie do konferencji, budżet szkoleniowy
Kuchnia (mikrofalówka, ekspres do kawy, smoothie maker)
Pyszna kawa z ekspresu, herbata, woda mineralna, cola, sprite, etc.
Raz w tygodniu czwartkowe śniadania firmowe
Integracja
Co miesiąc imprezy firmowe, raz w roku integracyjny wyjazd na 3 dni
Parking rowerowy
Przy zakupie sprzętu prywatnego, który jest wykorzystywany w firmie, możliwość spłacania takiego sprzętu przez firmę (36 rat)

Dołącz do zespołu jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek technologicznych w rejonie Europe, the Middle East and Africa wg rankingu Deloitte Fast 500 EMEA za 2017 rok

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych, manualnie i automatycznie
  • dobra znajomość zagadnień związanych z testowaniem aplikacji
  • umiejętność poruszania się po linii komend systemów linuksowych
  • znajomość html’a i css’a
  • umiejętność pracy na różnych środowiskach (Linux, Windows, IOS, Android)
  • umiejętność pracy na różnych przeglądarkach (Firefox, Chrome, IE, Edge, Safari)
  • umiejętność dokumentowania błędów, tworzenia przypadków testowych, raportów z testów
  • znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania
  • podstawowa umiejętność programowania w Javie
  • znajomość jUnit/TestNG
  • znajomość Maven’a
  • znajomość Git’a
  • umiejętność pisania testów z wykorzystaniem Selenium WebDriver
  • znajomośc narzędzi do przeprowadzania testów wydajnościowych, obciążeniowych – JMeter/Gatling
  • znajomość Jira, Confluence
  • “oko do detali”
  • skrupulatność przy wykonywaniu obowiązków
  • precyzja w formułowaniu wypowiedzi
  • umiejętnośc pracy w zespole

  • znajomość narzędzi CI (Jenkins)
  • umiejętność pisania prostych skryptów w bashu
  • umiejętność testowania API (REST, SOAP, GraphQL)
  • znajomość Magento
  • umiejętność przeprowadzania testów bezpieczeństwa
  • znajomość Cypress.io

Ponadto oczekujemy:

  • pozytywnego nastawienia
  • rzetelności w wykonywaniu obowiązków
  • otwartości na nowe wyzwania
  • chęci rozwoju zawodowego na stanowisku testera oprogramowania

Zakres obowiązków:

  • manualne i automatyczne testowanie aplikacji sklepowych
  • wykonywanie testów regresyjnych aplikacji
  • dokumentowanie i zgłaszanie błędów
  • raportowanie sytuacji krytycznych
  • opracowywanie scenariuszy testowych
  • tworzenie raportów z testów
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalności aplikacji

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, zgranym zespole
  • wsparcie doświadczonych pracowników
  • pracę w nowoczesnym biurze
  • zorganizowaną pracę w dedykowanym zespole pracującym nad projektem w oparciu o Scrum/Kanban i przy pomocy narzędzi takich jak Jira, Confluence, BitBucket, Jenkins
  • roczny firmowy program rozwoju kompetencji technicznych realizowany we współpracy z zewnętrzną firmą szkoleniową
  • możliwość decyzji o sposobie wydania swojego budżetu na szkolenia, konferencje i rozwój
  • wewnętrzne projekty rozwojowe
  • lekcje języka angielskiego grupowe i indywidualne
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed i ubezpieczenie grupowe na życie Aviva
  • pyszne śniadania organizowane w każdy czwartek
  • imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne

czytaj więcej»
#QA##testing

Zgłoszenie trafi bepośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłąjąc apliakcję z Crossjob, bardzo pomagasz nam sie rozwijać