Logo Crossweb
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Software Tester

Odświeżono: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Firma:

Strix

Typ: Inne
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, umowa o pracę
Widełki: 6 000 - 8 000 zł netto (b2b)

projekty

Typ projektów: projekty dla klientów
Nazwa produktu: platformy ecommerce
Główne: Continuous Integration, Continuous-Delivery, CSS, GIT, HTML, JavaScript, Jest , JMeter, Nightwatch, PostMan, SoapUI

praca

Metodyka pracy: Kanban, Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 6-8 os.
Elastyczne godziny pracy: tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
JavaScript
GIT
HTML
CSS
Mile widziane:
JMeter
Nightwatch
PostMan
SoapUI
Jest
Continuous Integration
Continuous-Delivery

inne wymagania

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom:

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Pakiet medyczny ułatwiający dostęp do opieki zdrowotnej
Organizacja czasu i miejsca pracy
  • Praca zdalna lub z biura w Krakowie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy o wybranej godzinie między 7:00-10:00
  • Dofinansowanie sprzętu dla B2B
Budżet integracyjny
  • Imprezy integracyjne
  • Pikniki rodzinne
  • Meetupy
  • Mikołajki
  • Miesięczny budżet na integrację offline (wspólny obiad czy kino) dla każdego pracownika
Budżet rozwojowy
  • Dofinansowanie kursów, szkoleń dla każdego pracownika w wysokości 3000 PLN na rok.
  • 3 godziny w każdym tygodniu przeznaczone na rozwój i naukę nowych rzeczy.
Dodatkowe benefity
  • Unikalny system przyznawania punktów, który wzmacnia relacje i motywacje
  • Dostęp do branżowej literatury i możliwość zakupienia książek, które polecisz

wynagrodzenie: 6 000 – 8 000 PLN net + VAT (B2B contract)

Dołącz do Strix i rozwijaj systemy e-commerce dla klientów polskich i zagranicznych.

Pracując jako Software Tester, będziesz członkiem zespołu, który na co dzień testuje rozwiązania e-commerce oparte o platformę Magento lub Shopware. Staniesz się częścią projektu na dużą skalę i zyskasz nieograniczone możliwości do rozwoju swoich umiejętności w kierunku QA. Na każdym kroku uzyskasz wsparcie zespołu, a także będziesz uczestniczył w spotkaniach, które mają na celu wewnętrzną wymianę wiedzy.

W projekcie, do którego dołączysz:

  • dbamy o jakość wytwarzanego oprogramowania — wielowarstwowej aplikacji, tworzącej jeden system,
  • korzystamy z naszego wypracowanego procesu testowania, który mocno wspiera jakość aplikacji,
  • rozwijamy narzędzia automatyzujące testy,
  • a nasi testerzy mają realny wpływ na proces wydawania aplikacji.

Obowiązki:

  • Do Twoich głównych zadań należeć będzie:
    • dbanie o jakość aplikacji wraz z całym zespołem
    • pisanie scenariuszy i przypadków testowych
    • testowanie manualne
    • raportowanie i śledzenie błędów
    • raportowanie wyników testów
    • współpraca z zespołem w celu ciągłego podnoszenia poziomu QA

Czego oczekujemy:

  • min. 2 lat doświadczenia w testowaniu manualnym
  • min. 1 roku doświadczenia w testowaniu aplikacji e-commerce/WWW
  • znajomości JavaScript, HTML i CSS
  • praktycznej znajomości pracy z GIT
  • umiejętność pracy w zespole scrumowym/agile environment

  • doświadczenie w automatyzacji testów oprogramowania
  • doświadczenie w definiowaniu scenariuszy testowych (praktyczna znajomość Gherkin)
  • znajomość frameworków automatyzacji w JavaScript, np. nightwatch
  • znajomość tematyki testów wydajnościowych z wykorzystaniem np. JMeter
  • znajomość zagadnień związanych z testowaniem API z wykorzystaniem np. Postman, SoapUI
  • znajomość frameworków testujących w JavaScript, np. Jest
  • znajomość Continuous Integration i Continuous Delivery
  • znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej B1
  • znajomość języka angielskiego – na poziomie gwarantującym swobodną pracę z dokumentacją techniczną

Benefity:

  • imprezy integracyjne, meetupy
  • dodatkowy miesięczny budżet integracyjny
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość wyboru miejsca pracy (100% zdalnie lub z biura w Krakowie)
  • budżet rozwojowy 3000 zł/rok
  • prywatna opieka medyczna
  • Bonusownia – wewnętrzny system motywacyjny
  • biblioteka firmowa
  • dofinansowanie sprzętu dla B2B

Dlaczego Strix to świetne miejsce pracy?

  • Jesteśmy firmą, dla której najważniejsi są ludzie. Dzięki unikalnej kulturze pracy stworzyliśmy przestrzeń, która nie tylko przyciąga świetnych pracowników, ale jest też kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź, jacy jesteśmy fajni w zakładce: https://pl.strix.net/blog-kategorie/kultura .
  • Jeśli masz otwarty umysł i lubisz ambitne projekty, wiele nas łączy 🙂 Jako oficjalny partner Magento wdrożyliśmy rozwiązania e-commerce dla największych marek, m.in. pierwsza na świecie wersja Magento Commerce 2.3 z MSI dla Tous, pierwszy headless w branży home & Improvement dla Castoramy oraz architektura mikroserwisów dla międzynarodowego projektu – Modivo
  • Mamy w zespole świetnych ekspertów. To nie tylko nasza opinia, portal Clutch.co uznał nas za najlepszą firmę w kategorii “Top Developers in Poland 2020”: TopDev2020.
  • Bo to najlepsze miejsce do rozwoju! Wiedza i mądrość to nasze główne wartości – właśnie dlatego nazwa naszej firmy pochodzi od gatunku sowy. Poważnie traktujemy pomysły naszych pracowników i dajemy im przestrzeń do samorozwoju, finansując szkolenia, konferencje, wewnętrzne meetupy czy kursy.
Chętnie zobaczymy Cię na pokładzie! Dołącz do nas już dziś!

Co dalej?
  1. Rozmowa online – podczas pierwszej rozmowy zapytamy Cię o Twoje doświadczenia, wyzwania i oczekiwania związane z pracą w Strix.
  2. Rozmowa techniczna – Lider z danego zespołu opowie Ci więcej o projekcie i zada kilka pytań dotyczących Twojej wiedzy technicznej.
  3. Zadanie.
  4. Feedback, decyzja i oferta!

czytaj więcej»
##testing
Rekrutacja online