Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Specjalista ds. bezpieczeństwa sieci

Typ: Non Tech
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Katowice

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Security

inne wymagania:

Doświadczenie: 3+
Wykształcenie: wyższe

Profity dla pracowników:

Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe
Multisport
Udział w wydarzeniach sportowych np.: kolarstwo, siatkówka, bowling, narciarstwo
Dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci
Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
Dostęp do bezpłatnej platformy e-learning
Możliwość udziału w programie Trenerów Wewnętrznych (jeśli czujesz potrzebę dzielenia się wiedzą)
Uniwersytet Otwarty Grupy TAURON (cykliczne wykłady z różnych dziedzin nauki, biznesu, kultury)
Premia i dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
Premia roczna
Dofinansowanie do rachunków za prąd
PPE – pracowniczy program emerytalny
Zniżki na udział w wydarzeniach kulturalnych i sportowych sponsorowanych przez TAURON
Dodatkowe zniżki pracownicze na produkty TAURON
Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

• Czego oczekujemy?

Doświadczenia w wdrażaniu systemów bezpieczeństwa sieci
Doświadczenia w administrowaniu urządzeniami sieciowymi (Routery, Przełączniki, Firewall, Systemy IDS/IPS)
Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów z incydentami bezpieczeństwa
Znajomości protokołów sieciowych wykorzystywanych w transmisji danych oraz protokołów routingu dynamicznego (IS IS, OSPF, BGP)
Znajomości technologii IP/MPLS
Czynnego prawa jazdy kategorii B
Gotowości do podróży służbowych

• Mile widziane:

Udokumentowana wiedza na poziomie CCNP (Security)
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki telekomunikacja, informatyka)
Elastyczność i umiejętność samodzielnego inicjowania działań

• Jakie zadania na Ciebie czekają?

Planowanie, nadzór i realizacja projektów z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego
Przygotowywanie oraz wdrażanie rozwiązań technicznych w obszarze bezpieczeństwa sieci operatorskiej
Analiza konfiguracji urządzeń sieciowych pod kątem bezpieczeństwa
Zarządzanie siecią szkieletową oraz dystrybucyjną w warstwie IP/MPLS
Zarządzanie systemami do monitorowania i zarządzania sieciami telekomunikacyjnymi pod katem bezpieczeństwa
Przeprowadzanie audytów i testów bezpieczeństwa
Współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi
Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych (routery, przełączniki, firewall)

• Co oferujemy?

Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem, realizującym interesujący projekt w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC)
Umowa o pracę i system premii motywacyjnej
Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON

Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w TAURON Obsługa Klienta Sp. z o. o.. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem: www.tauron.pl/rodo/klauzula-tok-rekrutacja

Zobacz, co możemy Ci jeszcze zaoferować: www.tauron.pl/tauron/o-tauronie/kariera