Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Specjalista ds. Programowania Wydruków Masowych

Typ: Non Tech
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę

Główne: SQL, C++, Perl, Photoshop
Poboczne: Ruby

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
SQL
C++

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe

Profity dla pracowników:

Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe
Multisport
Udział w wydarzeniach sportowych np.: kolarstwo, siatkówka, bowling, narciarstwo
Dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci
Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
Dostęp do bezpłatnej platformy e-learning
Możliwość udziału w programie Trenerów Wewnętrznych (jeśli czujesz potrzebę dzielenia się wiedzą)
Uniwersytet Otwarty Grupy TAURON (cykliczne wykłady z różnych dziedzin nauki, biznesu, kultury)
Premia i dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
Premia roczna
Dofinansowanie do rachunków za prąd
PPE – pracowniczy program emerytalny
Zniżki na udział w wydarzeniach kulturalnych i sportowych sponsorowanych przez TAURON
Dodatkowe zniżki pracownicze na produkty TAURON
Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

• Czego oczekujemy?

Doświadczenia przy projektach opartych na masowej wysyłce dokumentów
Doświadczenia w tworzeniu szablonów korespondencji papierowej i elektronicznej
Umiejętności posługiwania się programami graficznymi np. Adobe CS (Illustrator, Photoshop, InDesign) lub Corel Draw
Bardzo dobrej znajomości MS Excel oraz MS Word
Proaktywnej postawy, otwartości na nowe, nieszablonowe rozwiązania
Prawa jazdy kat. B

• Mile widziane:

Umiejętność tworzenia projektów w aplikacji GMC Inspire Designer
Certyfikaty: SQL, VBA, C++, PERL
Doświadczenie w zakresie rozwoju i modyfikacji aplikacji
Doświadczenie w zakresie pracy projektowej

• Jakie zadania na Ciebie czekają?

Tworzenie skryptów i aplikacji w językach programowana: PERL, SQL Server, XML, Java, VBA, Ruby
Projektowanie szaty graficznej szablonów na potrzeby drukarni
Modyfikowanie i wdrażanie zmian w szablonach stosowanych do wydruków
Przetwarzanie danych przy pomocy skryptów w aplikacji GMC Inspire Designer i Inspire Automation
Przeprowadzenie testów oprogramowania
Wykonywanie raportów i analiz danych

• Co oferujemy?

Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem, na co dzień realizującym projekty dla całej Grupy TAURON
Umowa o pracę i system premii motywacyjnej
Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON

Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w TAURON Obsługa Klienta Sp. z o. o.. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem: www.tauron.pl/rodo/klauzula-tok-rekrutacja

Zobacz, co możemy Ci jeszcze zaoferować: www.tauron.pl/tauron/o-tauronie/kariera