Starszy Specjalista ds. programowania i integracji aplikacji IT (obszar Hurtowni Danych)

Typ: Non Tech
Poziom: senior
Odświeżono: 3 dni temu

lokalizacja:

Miasto: Gliwice, Opole, Wrocław

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę

Główne: Apex, BI, Oracle Database

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Apex
BI
Oracle Database

inne wymagania:

Doświadczenie: 3+
Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe
Multisport
Udział w wydarzeniach sportowych np.: kolarstwo, siatkówka, bowling, narciarstwo
Dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci
Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
Dostęp do bezpłatnej platformy e-learning
Możliwość udziału w programie Trenerów Wewnętrznych (jeśli czujesz potrzebę dzielenia się wiedzą)
Uniwersytet Otwarty Grupy TAURON (cykliczne wykłady z różnych dziedzin nauki, biznesu, kultury)
Premia i dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
Premia roczna
Dofinansowanie do rachunków za prąd
PPE – pracowniczy program emerytalny
Zniżki na udział w wydarzeniach kulturalnych i sportowych sponsorowanych przez TAURON
Dodatkowe zniżki pracownicze na produkty TAURON
Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

• Czego oczekujemy?

Znajomości technologii i doświadczenia w pracy z rozwiązaniami firmy Oracle (Oracle Database, Oracle Application Express, Oracle Data Integrator, Oracle Business Intelligence)
Doświadczenia w użytkowaniu narzędzia OBIEE
Doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Oracle APEX
Wiedzy z zakresu hurtowni danych
Znajomości j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji i uczestnictwo w szkoleniach

• Mile widziane:

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, informatyczne i pokrewne)
Doświadczenie w projektach realizowanych w Agile (SCRUM)
Umiejętność jasnego tłumaczenia skomplikowanych kwestii technicznych
Umiejętność analitycznego myślenia
Samodzielność w działaniu oraz otwartość na proponowanie ulepszeń

• Jakie zadania na Ciebie czekają?

Projektowanie, budowanie i rozwój oprogramowania w obszarze BI oraz hurtowni danych
Tworzenie interfejsów: integracja aplikacji biznesowych z BI Publisher/Oracle BI
Uruchamianie i testowanie stworzonych rozwiązań
Współpraca z użytkownikami biznesowymi
Tworzenie dokumentacji technicznej

• Co oferujemy?

Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem, na co dzień koordynującym rozwój systemów IT dla całej Grupy TAURON
Udział w projektach na rzecz Grupy TAURON
Możliwość pracy w jednej z trzech lokalizacji: Wrocław, Opole lub Gliwice
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
Atrakcyjny system premii motywacyjnej
Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON

Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w TAURON Obsługa Klienta Sp. z o. o.. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem: www.tauron.pl/rodo/klauzula-tok-rekrutacja

Zobacz, co możemy Ci jeszcze zaoferować: www.tauron.pl/tauron/o-tauronie/kariera

czytaj więcej»
#BI##oracle

Zgłoszenie trafi bepośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłąjąc apliakcję z Crossjob, bardzo pomagasz nam sie rozwijać